İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hangi reseller tavsiye edersiniz?

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reseller tecrübeleriniz nasıl?
hangi şirketle çalışıyorsunuz? hangisini önermiyorsunuz?

5 gb alan
10 gb trafik
hesap limiti yok, domain limiti yok
veri taban limit yok (mysql)
bütçe: 15-30 dollar ayda
uygun fiyat genede kaliteli bağlantı olsun, tavsiyelerinizi alabilirmiyim?

not: TR serveri şart diil.

şimdiden teşekkürler.

S

Skeleton

Misafir
Ben yeni resellerzoom.com dan aldım, en düşük paketi 5 dolarlık olan + 2 dolara da preivate nameserver. Bu kadar kısa zamanda yorum yapmak doğru değil gerçi ama şu ana kadar iyi gidiyor. Uptime (3.parti bir yerden hizmet alıyolar bunun için) %100 gösterio. Sonra teknik servis çok hızlı, 1 saat içerisinde ticketlara cevap aldım hep (genelde 5-10 dakika) İlk hesap açtığım zaman 3-4 saat içerisine her şey hazır oldu, ana hesabım çalışmaya başladı. Ertesi gün eski resellerımdan aldımğım backupları attım servera, onları da hemen geri yüklediler. Anlıcan ben çok memnunum şu an.

Sen bütçeni biraz daha yüksek tutuğun için AdvancedOne - A1 olanı alabilirsin 24.95 dolara. Bu advanced plan kullanıcılarının sunucularında Budget plana göre 50% daha az kullanıcı barınıyormuş (eğer çok yüksek hitli sitelerin varsa budget planlar sorun çıkartabiliyormuş). Ayrıca bunda private nameserverlar da pakete dahil.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de ressellerzoom ile çalışıyorum. gayet iyiler,
özellikle teknik servis mükemmel, bi sıkıntım olmuştu adam bana 10 15 satırılık script yazmış yollamış bunu ekle diye :)
bildiğim kadarıyla en ucuzlardan biri

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
2 dolara da preivate nameserver dediğin ne?
3$

bende resellerzoom kullanıyorum
çok da memnunum
extra 3$ verip
kendi domaininizin nameserverlarını alabiliyorsunuz.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pardon konuyu dağıtmak gibi olmasın. ben de bu aralar reseller aradığım için bunun bi dezavantaj olduğunu düşündüğümden soruyorum. kendi nameserverımı aldığımda ne oluyo? aynı ip aralığında olmamış mı oluyo?

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerzoom.com'dan aldım gayet memnunum şu an iyi gidyor, yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkürler :p

U

umurcan

Misafir
pembekedi' Alıntı:
pardon konuyu dağıtmak gibi olmasın. ben de bu aralar reseller aradığım için bunun bi dezavantaj olduğunu düşündüğümden soruyorum. kendi nameserverımı aldığımda ne oluyo? aynı ip aralığında olmamış mı oluyo?
yoo ayn1 ip aralg1nda oluyo ancak ns1.XXX.com diye bi ns oluyo hata yapt1ysam kusura bakmay1n :)

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Skeleton' Alıntı:
(eğer çok yüksek hitli sitelerin varsa budget planlar sorun çıkartabiliyormuş). l.

bu çok yüksek hitten kastın nedir öreneğin günlük kaç tekil hit?

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yardımcı olabilirim. ilgileniyorsanız özelden görüşelim.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o nsleri için olan 3$ bi kerelik mi ödeniyor...

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
free ns alabildiğimiz yerler var ordan alırsak kullanamazmıyız...?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5