İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi SEO Eklentisini Kullanıyorsunuz ? // WP

Hangi SEO Eklentisi ?

• All in SEO Pack

Kullanılan: 8 53.3%
  • Yoast SEO

Kullanılan: 3 20.0%
  • WP SEO

Kullanılan: 1 6.7%
  • Hiç birini kullanmıyorum

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Wordpress kullanan arkadaşlar, özellik ve hız bakımından hangisi daha iyi sizce ?

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Standart olarak çoğu kişi gibi All in SEO Pack kullanıyorum fakat Yoast SEO eklentisinin daha iyi olduğunu biliyorum detayları fazla acele işi olmayan detay ayar isteyenler için Yoast SEO kullanmasını öneririm :)

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Yoast SEO incelemelerini yaptım baya iyi ama pratiklik açısından "All in SEO Pack" fazlasıyla işimi gördü.

Artık WP kullanmıyorum ama müşterilerim içinde kullananlar için yine All in SEO Pack tercihim oluyor.

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yoast Seo biraz daha ayrıntılı. Bana göre en önemlisi yazınızın Title, Description alanlarını dilerseniz BULK sekmesinden topluca değiştirebilirsiniz. Yazıyı edit etmenize gerek yok. All in SEO kullanıyordum ve denemek istedim.
Söyle bir önerim olacak Godady P3 (Plugin Performance Profiler) ile All in SEO kullananlar bu eklentisin sayfa yüklenmesindeki etkisine saniye olarak baksın.
Daha sonra Yoast ile aynı testi yapsın. Burda sayfa yüklenme hızlarında bariz bir fark var mı? Ben test etmedim su an aklıma geldi yazıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5