İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi Siteler Emek Sarfetmeden Daha Çok ve Kolay Kazandırır.

Hangi Siteler Emek Sarfetmeden Daha Çok ve Kolay Kazandırır.

• Kullanılan toplam oy
    14

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Başlıktanda anlaşıldığı gibi sizce hangi siteler Emek Sarfetmeden daha çok kazanıyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
İlk ben cevaplıyım :) bana göre aşağıdakiler neredeyse forumda her keste 2-3 tane bu sitelerden var diye düşünüyorum. Emek sarfetmeden kazandırıyor heralde ki her kesin var sürekli link değişimi yapılıyor.
Oyun Siteleri
Sohbet Siteleri
Dizi - Film Siteleri (Dizi İzleme Film İndirme vs.)
Canlı Yayın Maç Siteleri (Futbol, Basketbol vs.)
MSN Siteleri (MSN nickleri vs.)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
dizi-film ve msn siteleri.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
emek vermeden alamayız. özür diliyorum belki kızacaksınız ama sizin mantık şu. armut piş ağzıma düş

A

a.ışık

Misafir
herkeste bi sewdası malesef.. :(

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence en az emek ve içerikli sitelerdedir.

yildizliamele

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağlık sitelerinin tıklama başı yüksek verdiğini duymuştum ama öbür yandan download yapılan yani ve sitelerde siteye girenler link arayışı ile reklamlara tıklayabiliyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
emek sarfetmeden derkende yani domaini alıp öyle beklemeklede bir şey olmaz. Siteyi kurup bir hafta içerik girip sonra beklemekten bahsetmek istemiştim yada bir tane bot atıp onun siteyi güncellemesini kastetmiştim.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en güzeli yapacan siteyi kazanacan parayı sonra paraya para demice dicen

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
forum işlerine yeni bulaşmışken deneme olsun diye bir domainime forum kurmuştum sadece bölüm adları vardı içerik bile yoktu indexlendikten 2 hafta sonra 800 küsür üye vardı gidişata şok olmuştum. herhalde içeriği görürüm diye üye olmuşlardı...

müzikle ilgili siteler,dizi ve video siteleri ve haber siteleri ilgisiz kaldığı gün bitmeye başlamıştır...

mcloft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteler az bir emekle kazandırıyor, en az müzik siteleri kazandırıyor ve en çok emek isteyenlerden bir tanesi.Özellikle infocuların 0.01 veren reklamlarından sonra.Eğer ingilizce site açarım müzik olsun derseniz rahatça kazanabilirsiniz(hiphop , r&b ve rock sitelerinden ).Öncelikle müzik piyasasına yetişmek zor ama sitenizde mp3 olayına yer veriyorsanız kazanmak kolaylaşıyor.
site hiç açmadım ama müzik siteleri konusunda fazlasıyla deneyimliyim para kazanmak için giriyorsanız hiç girmeyin müzik sitesi olayına.

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site en basiti ama öbür taraftada artık kızartma olursun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5