İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi sponsoru önerirsiniz ?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkdaşlar,
Ben şu an google adsense ve randevum satış ortaklığını kullanıyorum. Google adsense ten çok memnunum ama randevum kaliteliyi çok bozdu. farklı bi sponsor kullanmak istiyorum. Siz hangisini görersiniz? Siz hangilerini kullanıyorsunuz? Memnun olduklarınızı yazarsanız sevinirim. Yerli yabancı fark etmez.? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim....

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siten türkçe ise play65...
ingilizce ise ve iyi bir hiti war ise konera'yı google'la beraber kullanmanı şiddetle tavsiye ederim ;) Gelirini neredeyse 2 katına çıkartabilirsin bu yolla... Ben ayrıca shareasale kullanıyorum ama sitemin içeriğine uygun bir sponsoru war o nedenle. site içeriğine uygun sponsorlar bulabilirsen orası da iyi... bol kazançlar...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 sitem var. hepsi türkçe bi tanesinin hiti günlük 2000 i buluyor. diğerleride 500 civarı. ayhan sen söylediğin sponsorların linkini versen ?

B

Bohemlife

Misafir
sitene bağlı.
eğer çöp siten varsa ( yani aşk meşk sucuk cacık kahve falı cart curt ) üye çaıkartman zor
ama kalıplı ciddi siten varsa çıkaratabilirsin
benim bu ay ( eylül ) : 13000 click - 136 Normal Üye - 8 Gold üye : 120 YTL allah bereket versin:)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim her türlü sitem varda asıl aşk meşk sucuk cacık siteden bu siteye üye olan çıkar diye düşünüyorum. çok ciddi bi sitede kim ne yapsın rus kızları. Bide sadece erkeklere özel bi site ...

B

Bohemlife

Misafir
yaş ortalamasını kast ettim. o tür sitelere takılan yaş grubu 15-20 dir genelde. o yuzden soyledim. tercih senin tabi. deneyebilirsin en azından

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5