İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi tema daha güzel? Hangisini kullanayım (Blogger)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
tabiki 1...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29

Bende öyle diyorum aslında ama tam karar veremedim.Birinciyi kullansam o adamın yaptığı gibi her konunun sol bağına adsense koysam ve ana sayfada en fazla 3 yazı yayınlasam iyi olur heralde..Hem her konuda adsense görünmüş olur..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
evet öyle daha iyi olur.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1 ve 3 güzel ama 1 daha profesyonel sanki. 1 diyorum...

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende öyle diyorum aslında ama tam karar veremedim.Birinciyi kullansam o adamın yaptığı gibi her konunun sol bağına adsense koysam ve ana sayfada en fazla 3 yazı yayınlasam iyi olur heralde..Hem her konuda adsense görünmüş olur..

kesinlikle dedigine katiliyorum... 1 en iyisi ve daha profesyonelce gorunuyor ;)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bence 1. güzel ama biraz optimize edilirse, çok daha verimli hale gelebilir. Konu içerisi için; sadece resimli ve videolu reklamı seçmeni öneririm.Eğer reklam yoksa, iframe içinden farklı bir ads reklamını gösterirsin. Blogroll kısmının üzerine tavsiye bağlantıları çok büyük kazanç getirebilir.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bence 1. güzel ama biraz optimize edilirse, çok daha verimli hale gelebilir. Konu içerisi için; sadece resimli ve videolu reklamı seçmeni öneririm.Eğer reklam yoksa, iframe içinden farklı bir ads reklamını gösterirsin. Blogroll kısmının üzerine tavsiye bağlantıları çok büyük kazanç getirebilir.

Tamam çok ısrar ettiniz birinci temayı kullanıcam.Pazartesi kullanırım heralde.Optimize konusuna gelince.Seo açısından önceden yaptığım tüm optimizeleri yapıcam ve daha güzel bir reklam yerleşimi yapıcam.Konu içlerine bende resimli reklam düşünüyorum çünkü resimli reklamı o örnek sitedeki gibi yerleştirirsem bencede iyi tık alır :D

Hakaco_01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla Hocam Direk Olacak Vatandaş Olarak Cevap Vereyim Bence 1.si Daha Güzel...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi