İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi ücretsiz blog sistemini kullanıyorsunuz?

Hangi ücretsiz blog sistemini kullanıyorsunuz?

• Blogger

Kullanılan: 9 69.2%
  • Blogcu

Kullanılan: 0 0.0%
  • Wordpress

Kullanılan: 4 30.8%
  • Diğer (belirteceğim)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
En fazla hangi blog sistemini kullanıyorsunuz ve neden?

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Peki Özkan wp ücretsiz blogunda reklamlara izin vermiyor. Sence bu bir dezavantaj değil mi?

cms sistemde mi yoksa site.wordpress.com'damı izin vermiyor? Wordpress.com'da ise bence dezavantaj değil; ben blog açacak olsam deneme amaçlı o servisi kullanırım.Veya kullandığını gördüğüm kişiler genelde kar amacı gütmeksizin yazan kişiler.

taylan_b

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Wordpress.com ve wordpress scriptini de kullanıyorum. wordpress çok esnek hertürlü site kurmak mümkün.Kullanması çok basit.Tema ve eklenti desteği çok iyi.Güvenlik konusunda da yanlızca bir kere sorun yaşadım.O da tema kaynaklıydı.

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ben bloggerı kullanıyorum,çokta memnunum.Çünkü google için önemli olan bir çok kriterde blogger siteleri avantajlı. İndex hızı çok çok iyi.Bir yazı yayınlıyorum ve nerdeyse anında google da indexleniyor. Ayrıca yönetilmesi de oldukça basit,temalar üzerinde istediğim gibi oynayabiliyorum. Wordpressi de kullandım ama blogger daha kolay,anlaşılır ve masrafsız geldi.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Şu ana kadar blogger ağır basıyor gibi.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
blogger'i çok sevmiyorum açıkcası; sitemin kolay şekillenmesini isterim

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
blogspot kullanıyorum. kendinizi biraz geliştirip temaları şekillendirebilirsiniz. ayrıca hazır bir çok tema var. wordpress kullanmıyorum çünkü adsense gösterimi yapamıyorum. kaliteli içerik olduğu sürece ikisinin arasında çok fazla bir fark yok aslında. blogger'ın biraz daha esnetmesi lazım yapısını. yenilikler var ama if else yanısıra "or" kullanımı yok.

Majere

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogcu bir tuhaf olmuş... mouse tekerini sağa kaydırınca sayfa falan değişiyor bu aralar tüm blogcu bloglarında görüyorum değiştirme şansı yok herhalde ?

DEERin Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşeyi hazır olduğu ve üzerinde oynayacak çok vaktim olmadığı için blogspot:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5