İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi ücretsiz Forum tavsiye edersiniz ?

aspmeraklisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu phpbb de gayet kullanisli ve iyi duruyor. Neden Vbulletin e para veriliyor yani farki nedir bukadar 200 dolar verilecek kadar ?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
phpbb ilk başlangıc için iyidir sistemi anlarsın. ama smf de olabilir

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
vbulletin tavsiye ederim, paraya simdiden kiyarsaniz ileride ucretsiz forumlardan vbulletin e gecme derdinden kurtulmus olursunuz.
Gelecege yapacaginiz bir yatirim olarak dusunun, uzun vadede memnun kalacaksiniz.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SMF çok güzel eklentiler mevcut vbulletine çok benzetilebiliyor. Ama ciddi ciddi forum kuracam diyorsan mutlaka ve mutlaka Vbulletin satın al derim.

JeaLouS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsizlerin içinde en iyisi Smf bence bir çok mod kurabiliyorsun.Ama iyi birşeyler yapmak ve bu işten bişeyler çıkarmak istiyorsan vbulletin almalısın bence.Tabi smf ile başlayıp sıkılmazsan veya işler iyi giderse vbulletin'ede geçiş yapabilirsin.Karar sana kalmış bişey ;)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mybb dıyorum yanlız eklentılerı ıyı seçmelısın bazen eklentı yayınlanıyor kuruyorsun makıne uçuyor sorgudan :)

muzzo22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SMF patlama yaptı son zamanlarda ama ufak bir sarsıntıda gidiyor. phpBB den şaşma ;)

fblimehmet35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Phpbb Diyorum Hatta Müthiş Bir Phpbb Veren Site Var Free Site Bende Onu Kullanıyorum Gercekten Adamlar Cok İlgileniyor

Yaptıkları Yeniliklerle Ücretli Forumdan Farksız Hale Geldi

CoLd!uX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
smf den şaşma hocam gerçekten çok güzel bir script ben gayet memnum yok punbb da var seo bakımından güzelde türkçe desteği yok

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
mybb kulllanıyorum.Tema imkanın çok.Seo eklentisi olsun etiket olsun her türlü güzel bir sistem :) ücretsiz olmasıda cabası.Vbulletin den tek farkı İsmi .)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5