İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi ürünü ucuza almak istersiniz ?

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel teknoloji ve elektronik alet üzerine e-ticarete atılacağım. Büyükten küçüğe çoğu aleti satmayı düşünüyorum. Atıyorum, usb lamba, bluetooth, mouse, laptop, cd/dvd, aksesuarlar yani herşey. :)

Bu ürünlerden hangi ürünün ucuz olmasını isterdiniz, hangi ürün ucuz olsa alırdınız ?

Şimdiden teşekkürler.

Onurss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazdıklarının arasında en pahlı olan laptop var zaten :) Laptop'u tercih ederim şahsen :eek:

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama şuda var, 2000 ytl lik laptopu 1800 e, 250 ytllik mp3 çaları, 150 ytl e alabilmek. :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dijital fotoğraf makinaları ve güncel son çıkan cep telefonlarını piyasa değerinin altına verirseniz müşteri potansiyeliniz artacaktır.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bunları teminde yada satışında bir kelek olmazsa; internette sattığınızdan daha ucuzuna bulabilme ihtimali %66 vardır.
Ne kadar ucuz yapsan da; akakçe gibi sitelerde reklamın olmalıdır.

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöyle bir planım var.

Haftada bir ya da her gün, çeşitli telefon, laptop vs. kampanyalı ürün satılacak. Yani haftada 1 ya da 7 ürün gösterime girecek. Sadece kampanya. Başka ürünler olmayacak. :)

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır, toptan alım, az kar. :)

Sürümden kazanacağım. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5