İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi yöntem daha iyi kazandırır ?

gorgonzola

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda kanalları kullanıyorum. Ancak bu aralar çok düştü kelime değerleri. Sorum şu:
Hiç bir kanal seçmeden yarleştirilen adsense mi daha çok kazandırır yoksa seçili olan kanallarmı ? Ben bunu bir türlü çözemedim. Belli aralıklarla değer düşmesi ve yükselmesi oluyor ancak Madem en isabetli reklam seçimini sitemiz için istiyorsak hiçbir kanal seçmeden herşeyi google sistemine bırakmak daha iyi olmazmı ? (Onuda denedim ancak daha düşük gibi geldi sanki reklam geliri.) Siz nedersiniz?

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teorik olarak hiç farketmemesi gerekiyor ama enteresandır ki kanal kullanmayınca daha çok kazanıyorsun.
Tabi bu kişisel deneyim. Belki başkaları başka sonuçlar almıştır.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Daha önce tartışılmıştı bu konu. Deniyenlerin ortak görüşü kanal kullanmayınca kazancın artmasıydı. Ama bana hala mantıksız geliyor.

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Kanal Koyma Reklam Zaten İçeriğe Göre Çıkıyor..

gorgonzola

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugünden itibaren 1 hafta boyunca bir deniyelim bakalım (kanalsız). Sonucu 1 hafta sonra burada açıklarım.

gorgonzola

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz geç oldu ama istatistik verisi daha sağlıklı oluyor. Sonuç şu: Ben herhangi bir değişiklik göremedim. Yaklaşık 2 aydır tıklama başına ücret çok düştü çook. Sanırım bu durum bir çok kişide var. Nedenini bilemiyorum. İnşallah yakında durum düzelir.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Kanalla yada kanalsızla bi alakası yok.Son 2 haftadır bendece acayip düştü.Reklamverenler azaldı heralde..

exedat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanalın amacı değişik yerlere koyduğunuz reklamların nekadar kazandırdığını görebilmek.ne kazancınızı arttırır nede azaltır.

CPLServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kanallar koymuş olduğun değerin sana ne kadar kazandırdığını görmeye yarıyor diye biliyorum. Artık gelirler bi sebeple düştü nedendir bilinmez ama kanal koyma ile standart arasında pek bi fark yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5