İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hangisi doğru olur

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar

42 sitem var sitelerin tamamının aylık trafiği 50-100 gb arasında, zamanında burdan ucuz satıyoruz diyenlerden aldık bi reseller şirket ismi falan verip rencide etmicem hizmet berbat seviyede siteler hergün 2-3 saat kapalı mailler çalışmıyor v.s., kalite olarak tavsiye edebilieceğiniz bi şirket varmı? bilhost ve hostcini için iyi şeyler olduğunu okudum fakat bilhost paketleri bana uygun değil reseller yada vps hizmeti almam lazım sitelerin potansiyeli her geçen gün artıyor, bi kaç alman sitesi daha gördüm fakat dil problem, panel olan iyi bi şirket arıyorum

ayrıca bi arkadaşım bu işe yeni giricek onun için orta seviye bi reseller gerekiyor fiyat olarak daha düşük ama hizmet olarak kaliteli olması tercih sebebi tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Bunu sadece bilgi amaçlı öğrenmek istiyorum.Paketlerimiz ne açıdan uygun değil acaba?Fiyat,özellik v.s.?

yanlış anladıysanız özür dilerim ama vps göremedim sayfanızı inceledim sanırım reseller hizmetinizde yok, bu açıdan 42 site için biraz pahalı olabilir benim için sitelerin sayısını her geçen gün artırıyorum bu açıdan uygun olmayabilir, yanlış anlamışsam düzeltin

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anladıysanız özür dilerim ama vps göremedim sayfanızı inceledim sanırım reseller hizmetinizde yok, bu açıdan 42 site için biraz pahalı olabilir benim için sitelerin sayısını her geçen gün artırıyorum bu açıdan uygun olmayabilir, yanlış anlamışsam düzeltin

Yok yanlış anlama falan yok.Ben sadece "Acaba paketlerimizde göremediğimiz bir problem mi var?" diyerekten sordum.VPS hizmetimiz sizin de dediğiniz gibi yok.Ama reseller hizmetimiz elbetteki var.Tüm sayfaların üst kısmında bulunan "Bayi Hosting" bölümünden reseller hosting paketlerimize ulaşabilirsiniz.

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok yanlış anlama falan yok.Ben sadece "Acaba paketlerimizde göremediğimiz bir problem mi var?" diyerekten sordum.VPS hizmetimiz sizin de dediğiniz gibi yok.Ama reseller hizmetimiz elbetteki var.Tüm sayfaların üst kısmında bulunan "Bayi Hosting" bölümünden reseller hosting paketlerimize ulaşabilirsiniz.

bakıyorum hemen kusura bakmayın kaçırmışım, bu arada sitelerimi genelde asp.net ile yazıyorum, kebirin fiyatları çok iyi ama asp.net desteği yokmuş

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakıyorum hemen kusura bakmayın kaçırmışım, bu arada sitelerimi genelde asp.net ile yazıyorum, kebirin fiyatları çok iyi ama asp.net desteği yokmuş

Bizim de asp.net desteğimiz yok maalesef.ASP için Windows hosting aramanız lazım.Linux sunucularda ASP çalıştıramazsınız.

BocekMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
[email protected] MSN ve Mail adresimizden bizimle iletişime geçerseniz size reseller veya VPS hosting konusunda yardımcı olabiliriz.

Saygılarımla
İyi Çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5