İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hangisi en iyisi

J

Jerry

Misafir
bunların içinden domainsponsor.com
ama çok zor kabul ediyorlar hatta etmiyorlar.
önerim : goldkey.com

B

BillyJOE

Misafir
Domainhop.com - Otomatik olarak actiginiz hesap kapaniyor.
Parkingsite.com - Tiklama ucreti cok dusuk
Domainsponsor.com - Tartismasiz bir numara hesap acmayi becerebilirsen ne ala :)
Fabulous.com - Cok karisik bi sistem. domainsponsor varken tercih edilmez ama a d u l t domainler icin cok iyi oldugu soyleniyor.
Sedo.com - Bu piyasanin en rezili son care olarak dusunulebilir.
Trafficz.com - Tıklama ucreti cok dusuk ancak yabanci trafik varsa ise yarar.

B

BillyJOE

Misafir
ayrica trafficclub trafficvalet skenzo ve revenuedirect'i de deneyebilirsin. Ve bunlarin hepsi eminim ki sedo ve goldkeyden daha iyidir.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
DomainSponsor'un oldugu kategoride digerleri sadece alternatif olabilir.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide kabul etseler :)
parking domaini neye göre değerlendiriyorlar onu anlamıyorum.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar gozum cok para da degil paypala odeme yapan sistemlerde gozum sadece ve sedo.com/domainadi.com gibi yonlenme imkani da olabilirse iyi olur
amac 30-40 dolar civari kazanmak ve sadece host parasi icin

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
DomainSponsor'a tek basvuruda kabul edilmek icin en gecerli yol,
Fazla sayida domaini DS'de park eden domainerlardan birinin referansini ve onunla ilgilenen Musteri Iliskileri gorevlisinin adini yazmanizdir. Aksi durumda elinizde kalite denecek typo yada jenerik domainler olmadikca kabulunuz pek olasi degil.

H

hknylmz

Misafir
ben 3. denememde ds da hesap açtırdım bayadır kullanmıyorum yedekte bekletiyorum. Zorda kalırsam ds kullanıcam.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İşi bilirsen sedo iyi kazanç getirir. Sedo'dan köşeyi dönen çok tanıdığım var.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AkrepList' Alıntı:
işi bilmek hile yapmak anlamında mı? yada paso pop up acmak mi

Her türlü anlamda olabilir. Hitin iyi ise sedo çok iyi para getirir. Siteyi en popüler zamanına getirip orada sedoya parkedersen günlük 100 dolar cebe atarsın :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiçbir hilen yoksa haksız yere banlanmışsan mail at ve neden banlandığın hakkında bilgi istediğini söyle.
Hukuksal yönden hakları yok. Hilen yoksa bunu tespit etmemişlerse boş yere banlamışlarsa %100 haklı durumda olursun.
Belkide çoğul hitten dolayı banlanmışsındır. Aynı kişi sürekli o siteye giriyorsa mesela günde 100 kez. O Zaman sedo bunu hile olarak tespit etmiş olabilir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla maiilleştim ama olmadi, kurallara uyarsan bani kaldiririz dediler, tamam dedim zaten uyuyorum dedim, sonra baska bir hesap actim ve sirf denemek icin birkac domainden sonra banlanana kadar olan domainleri de ekledim ve yine gol yedim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5