İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangisi kazanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

erotikbul

Misafir
Heryerdeyiz' Alıntı:
TEK KELİME;
EZE EZE SÖKE SÖKE ...

AZİZE PABUCU YARIM GEL meVdivene OYNAYALIM ...

A Z İ Z - E F E N D İ - 5 - E K M E K - 1 - S Ü T

Yok öyle değil. Daum Efendi 5 Kilo Kokain, bir kilo ha$i$ , Azize 5 Roket, 1 Füze :D
Malumunuz. :) [UA]

S

SempatiX

Misafir
6-0 lık FB hezimeti sonrası eve kapanıp toplum içine cıkamayan cimbomlulardan Arif'in canı cok sıkılmış ve kılık kiyafet değiştirip bir cafe ye gitmiş. Yanına yaşlı bir teyze sokulup naber arif demiş...
Arif tanındığını anlayıp hızla uzaklaşmış ve bütün gece nasıl tanındığını merak etmiş...
Ertesi gün yine aynı kafeye kılık değiştirerek gitmiş ve aynı teyze Arif naber demiş...
Arif; ama teyze beni nereden tanıdın demiş?

Yaşlı teyze : Ne teyzesi lan ben Bülent Kaptan Bülent demiş....

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemşo, bu albümü dinledinmi?
"Hayatım hikaye.."
Söz-Müzik: Azize Yıldırım

Y

YaraMaZzz

Misafir
Kadıköy'de bittiniz siz !

Teselli ikramiyesiyle avunun avunabildiğiniz kadar

En büyüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüük FENERBAHÇE !

ve

Aziz Yıldırım

P

Parae

Misafir
Sanki Ne halt oldugunu bilmiyoruz bu azizenin .. küfür yiyince taraftarına kaçıyo ...

küfür etmişiz , sana sövmüşüz
bizi aramışsın .bne aziz yıldırım
evet biz yaptık , biz oradaydık
o.. ç... aziz diye bağırdık

Kupayıda s '' ö '' ke , S'ö'ke almışız ...

Pancu Kadıköy panteri , Mondi Dağbaşı panteri , RÜŞTÜ PEMBE PANTER :)

S

SempatiX

Misafir
Ulan açlıktan ağzınız kokuyor hala laf atıyorsunuz Aziz Yıldırıma... Tüm dünya ayakta alkışlarken siz laf atmaya çalışıyorsunuz... Niye mi ? Çekemiyorsunuz.. Kıskanıyorsunuz... Bakıyonuz Aziz Babada para b.k, istediğini alıyor, istediğini yaptırıyor... EE sonra sizin zorunuza gidiyor niye bizde yok diye... Eee Fanerbahçe li kardeşlerim bu GS lilerin durumuna çok uygun bir söz vardır bilirsiniz " Zenginin malı fakirin ağzını yorarmış ... :D "

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw hemşocum delinin teki atmış bir kuyuya taş 40 akıllı çıkartamamış, ne parası yoku yaw. Aziz yıldırım geldiğinden beri ne kadar harcama yaptı. Tüm dünya kimi ayakta alkışlamış hemşo, aziz yıldırım hayatında fair play ödülü almamış bırak Türkiye'de bile tanımıyorlar dışarıda nasıl tanısınlar. Bu adamı niye çekemesinler.
Aziz Yıldırım
+ Avrupa başarısı Yok
+ Kupası Yok
+ Lig'de rakibi sadece anadolu kulupleriye BERABER'e kaldı diye lider, yoksa eşit derecede mağlup olmuş.
+ Rakip ile 2 müsabakasında toplam "6" gol görüp "1" gol atmış 1i Ali Samiyen diğeri Tarafsız sahada olmak üzere.
+ Derbi kazanamış 2 kere beşiktaşa 2 kerede cimbom'a yenilmiş, zorlada trabzonu yenmiş (bunu tüm fenerbahçeliler kabul ediyor trabzon olayını)
+ Harcama yapıldı dediği alex ve anelka adında iki futbolcu almış. Alex küçük maçlarda kendini gösterdi ve büyük hizmetler yaptı (ama nerdesin be alexim avrupa maçında, cimbom maçında) anelkayı gözler arıyor :). Ayrıca stadı yaptı stad la şampiyon olunsaydı Real Madrid çeyrek finalde elenmezdi, 28 tane dünya çapında yıldızıyla 6 puan geride olmazdı la liga da.

O yüzden eğer bir yorum yapıyorsunuz ya objektif olun genel bir yorum yapın, yada mahalle ağızı gibi EN BÜYÜKK BİZİZZZZZZZ LEENENN NE YAPTIKK AVRUPADA PATLADIK, LİGDE MİLLET NE OLACAK FENERİN HALİ DİYORR, DERBİ KAZANAMIYORUZZZ, RAKİBİMİZ BERABERE KALDI DİYE LİDERİZZ. AMA EN BÜYÜK BİZİZ, NİYE İŞTE ÖYLE :)

Saygı duyarım :)

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SempatiX' Alıntı:
Ulan açlıktan ağzınız kokuyor hala laf atıyorsunuz Aziz Yıldırıma... Tüm dünya ayakta alkışlarken siz laf atmaya çalışıyorsunuz... Niye mi ? Çekemiyorsunuz.. Kıskanıyorsunuz... Bakıyonuz Aziz Babada para b.k, istediğini alıyor, istediğini yaptırıyor... EE sonra sizin zorunuza gidiyor niye bizde yok diye... Eee Fanerbahçe li kardeşlerim bu GS lilerin durumuna çok uygun bir söz vardır bilirsiniz " Zenginin malı fakirin ağzını yorarmış ... :D "

ayakta alkishlamish : zuhahahhahahaa
ya olecem gulmekden bu fb liler kendini ne saniyor ?

tutmush bir adami basa getirmishler oda kara paralarini hakliyor. sizde adam bize hizmet veriyor diye seviniyorsunuz :)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan sonra böyle başlıklara cevap yazmıyorum çünkü tartışamaya çalıştığım kişilerin laf kalabalığı yapan futboldan anlamayıp 2 halı saha maçı oynayıp otorite kesim olduğunu düşünüyorum, geçte olsa anladım size bol yazışmalar.

S

SempatiX

Misafir
Tebrik ediyorum seni hemşerim... Galatasaraylıların ne halt olduğunu anlamışsın... İyi günler ;)

H

Heryerdeyiz

Misafir
www.ultrAslan.com

giris.jpg

dsgn by Heryerdeyiz...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırakın onu bunuda işle karıştı. şimdi bir trabzonsporlu olarak haftaya oynanacak olan GS-FB maçında FB nin yenmesi veya berabere kalmaları işimize gelecek. bu durum canımı sıktı. Gs nin yenmesini isterken bi anda herşey alt üst oldu. bakalım ne olacak lig çok karıştı....

M

MrCooL

Misafir
guajira' Alıntı:
Sonuç 5-1. 5 i bir yerde fenerbostaN

Hafta sonunda gelecegin yer Kadikoy. Buyuk harfler yazdigin 5-1 'deki "5" sayisi "6"'dan kucuktur. Fenerbostan dedigin yerin en buyuk meyvesi Salatasaraydir. Fenerlilere 6-0'dan baska avuntunuz yok diyen GS'liler aynaya baksinda 5-1 derken yuzlerinin aldigi hali gorsunler:)

5-1 < 6-"0"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi