İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangisini Kullanıyoruz?

H

Heryerdeyiz

Misafir
Web Tasarım Programlarından web tasarım programı derken örneğin dreamweaver, Frontpage, hotdog vs.. vs..

Siz genelde Hangi Programı kullanıyorsunuz?
Yeni başlayanlara veya kullandığı programı değiştirmek isteyenlere Hangi programı tavsiye edersiniz?

İyi Çalışmalar...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
frontpage e hiç başlama bela bişey.alışkanlık yapar.Digerlerini zor kullanıyor bagımlıları :p aspci isen bişey diyemem...
En iyileri
Macromedia Dreamweaver, Adobe GoLive :rolleyes:

H

Heryerdeyiz

Misafir
hibrahim' Alıntı:
valla herkes alıştığını kullanır ben frontpage :) ama dreamveawer daha iyimiş ben bi türlü alışamadım fontpage ile akraba olduk o beni anlıo ben onu geçinip gidiyoruz:)
Aynı düşüncelere sahibim alıştım bi kere en başta başladım öyle devam ediyoruz ama bi yandanda içimden değiştirmek geçio ki bu galiba dreamweaver olcak...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
alışkanlık yapıyor.dream bu konuda 1 numara ama alışmıştım bende frontpage e asp zamanlarımda tek çare cd yi kırmaktı ,kırdım kurtuldum frontpage ten.
dw ögrenince anlıyorsunuz ki frontpage devede kulak kalıyor dream in yanında.
NuSphere PhpED+dream bir phpcinin elinin altında mutlaka bulmalı...

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
dw+phpcoder pro
Dwyi tablo mablo yapmada, phpcoder pro yu kodlama yazmakta kullanır(dım!) çünkü artık bişi yazmıyorum : )

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Windows - notepad
Linux - emacs

Baska birseye ihtiyac yok heralde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5