İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangisini tavsiye edersiniz

W

wellhi4

Misafir
selam arkadaşlar ben bu işlere kapak atmak istiyorum.internet e 24 saat girebiliyorum.en güvenilir ve sorunsuz para gönderdiği bilinen firmalar hangileridir.ayrıca mail okuyarak mı sörf yaparak mı vs daha iyidir.cevaplarınızı bekliyorum..

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence http://www.sanalkazanc.com adresine bir göz at:) Site benim olduğu için demiyorum, hakket başlangıç seviyesi için linkler ve tavsiyeler senin işine yarayacaktır kanaatimce :)

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayhan'ı onaylıyorum.Sanalkazanc.com bu işleri öğrenmek için en iyisi.

Şu aralar tavsiye edilecek birşey yok ama asla denememeni tavsiye edebileceğim bir şey var o da gez-kazan türü şirketler.

şimdi sana saçma gelebilir ama ben seneler sonra artık internette kendim birşey satarak para kazanmanın tasarılarını yapıyorum .senin de bence ilk amacın alabildiğin kadar yüksek hit alabilmek olmalı.para sonra gelecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5