İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hapland Bu oyunu çözebileniniz varmı

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu oyunu çözebilen varmı kendi siteme koydum ama ben bile çözemedim 3 ayrı hapland var 1-2-3 diye gidiyor ama hiçbirini çözemedim .Reklam oldugunu düşünen arkadaşlar varsa google den hapland yazarak aratıp oynayabilirler bakalım çözebilen bi arkadaş çıkacakmı

http://www.maxigame.org/index.php?action=file&fileid=291

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kendi siteme koydum özel mesajla bana soruyorlar ben bile bilmiyorum rezil oluyorum :)

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw sorma bunu çözmek için bi gece uğraştık yapamadık... sonra forumun birinde çözümünü buldukta ordan okuyup yaptık... o bile çok zordu :(

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanki ya yazsana burayada çözümü lütfenn :)

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sonunda çözümü buldum ilgilenen arkadaşlar varsa burada paylaşıyorum

Öncelikle yapmamız gereken bir kaç iş var.
Soldaki evin penceresini açın ve yukarıdaki kırmızı oku sağa doğru çevirin. sağdaki sarı okun üzerindeki kapağı açın ve sarı Ok a basıp bir yardımcı çıkarın. Bu yardımcı ortadaki topu kullanacak. ilk mermiyi aşağı 2 nci mermiyi yukarı atın (zaten 2 yöne ateş edebiliyor) ilk 2 mermi taş diğer 2 si bomba. şimdi bombaları imha edicez. bombayı aşağı yöne fırlattığınız anda aşağıdaki kütüğede tıklayıp bombanın sekmesini sağlayın. 2 ncisi içinde aynı yöntemi kullanın. 3 ncüsünü de yani en son mavi top için normal aşağı atın o ve alttaki adam onunla tüneli açacak. topta mermi kalmadı ve tekrar ateş etmeye çalışın top boş olduğundan adam topun içine düşücek sonra bir yardımcı daha çıkarın sarı ok a basarak. ve topun ucunu yukarı kaldırın ve adamı ateşleyin ama ateş ettiğiniz anda yukarıdaki mızrağa tıklayın yoksa adama yazık olur yukarı attığınız adama tıklayın, çanın yerini değiştiricek. çana 2 3 kez tıplayıp çanı düşürün ve düştüğünde çana attığınız taş aşağıya fırlayıp mayını patlatacak. şimdi soldaki evin kapısına tıklayın ve adam ortadaki eve girsin. (ilk meşalemiz yandı.)en alttaki adama tıkladığınızda sağdaki kutudan bir testereli köpek çıkacak ve alttaki adamı öldürecek. buna engel olmak için köpek tam yere düştüğü anda ortadaki evin penceresine tıklayın ve adam pencereyi kapattığı anda alttaki taş köpeğin üzerine düşecek. adamımız kurtuldu alttaki adama tekrar tıklayın ve adam alttaki eve girip 2nci meşamizide yakmış olucaz. yukarıdaki ışıklı çark çalışacak. oraya tıklayın ve mutlu son THE END

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon' Alıntı:
ve topun ucunu yukarı kaldırın ve adamı ateşleyin ama ateş ettiğiniz anda yukarıdaki mızrağa tıklayın yoksa adama yazık olur yukarı attığınız adama tıklayın, çanın yerini değiştiricek.

bu kısmı yapamadım ya...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5