İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Harbiden emeğe saygı 0'mış!

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben açıkcası sakıncalı bir durum bulamadım kusura bakma.
isimler aynı keşke net alırken com uda alsaydın
burda iki sitede bulletin ile yapılmış onun haricinde adam bişey almamış ki

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biliyorsun ki -dll- IRC dünyası Web'den daha çok taklit edilmeye mahkumdur. Kelebek Script 'ide böyle taklit edilmemişmiydi ? Yada ne biliyim zurna.gen.tr 'ler vs. vs.
Siz kalitenizi koruduğunuz müddetçe , bence onların yol alması sizi engellemez.
Bu arada -dll- IRCforumlarına çok kısa bir süre göz atmıştım , Bol derecede küfürlü konuşmalar ve argo kelimeler vardı , şimdi ne durumda bilmiyorum ama bu sizin kalitenizi düşürür.

B

bLackStar

Misafir
bu şekilde o sitenin reklamını yapıyorsunuz. hiç gereği yok :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence hiç olumsuz bir şey göremedim yani aynı tarz bir forum kurmak dogaldır.. site acarken ileriye dogru düşünüyorsan en azından com.net mutlaka almalısın..

bence kötü bir şey yok

E

erotika

Misafir
Yani.. İsim aynı, ancak kalanlarda bir şey yok. Ve .net li isimle başlayıpta,.com'luyu bırakarak; asıl hatayı siz yapmışsınız.

S

SempatiX

Misafir
RoSe
Junior Member

Giriş Tarihi: Jan 2005

ZaiL Ozenme Kendı Stıl ıne Gore Kur ...

Sanırım Bunu siZz yapmıŞsınız arkadaşıM ayda sizdeNn biri.. sakıNn baNa darıLma yada Laf vurMa beN düşündüĞümü söLedim.. farkLı bir üyeLik ,bir Kişi, bir mesaJ vede sadece o Konuya mesaJ atıLmış.. akLıma direKK bu geLdi.. ayrıCa eg-zotika tamameNn katıLıyoruMm.. bir domaiN aLdığıNda net ve org side boŞsa oNu aLmaLısın.. ayrıca seNN iLk net ini aLmışsıNn.. kusura bakMa aMa burada özenTi senN gözüküyorsuNn.. yaNe şuNu demek istiyoruMki biZz seniN iLk açtıĞını biLiriz ama bu siteLeri yeNi buLan biriSi iLk öNce com aLınmıŞş netLi domainden ondan özenMiş açıLmıştıRr diye düşünür...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Onu yazan bayan ve ircforumlarına takılan bir kullanıcı sadece. Bende pek tanımam ve ben zaten foruma hiç takılmam. Sadece bu kişiler sohbet.netin sahipleri ve biz onları irc dünyasında desteklemedik diye bu tür gıcıklıklar yapıyorlar. Bazı şeylerden gocundular sanırım.

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım dediğiMm gibi o yüzdenN direKk bir söylemde buLunmadıMm ve görünce akLıma iLk o geLdi dogaL oLarak... aMa suçLu siz degilsiniz deseMm yaLan oLur... com ve neTT ikisinide birLikte aLmaLıydınız.. herneYse bu saatten sonra deişecekK birşeYY yoKk.. siZz kaLitenizi konusturuNn onLara fırsaTt vermeyiNn bir sorun oLmaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5