İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Harika Portfolio Scripti! Sadece 35TL.

Ogzhn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar tasarımcı arkadaşlarımız için hazırlamış olduğum 35Tl değerindeki bu scripti almak için pm atınız hiçbir şekilde PHP Bilmeden kendi css temalarınızı sisteme entegre edebilirsiniz.Sizlere bunun için yardımcı olurum hatta bir css temanızı ücretsiz ben entegre ediyorum.Sizlere entegre videosu çekicem.Script Hakkında TÜM DETAYLAR....Aşağıdaki videodan bakabilirsiniz.Tek Lisansdır.Şuanda bir kaç ufak eksikleri hallediyorum

[video=youtube;NAeKzWXIJWA]http://www.youtube.com/watch?v=NAeKzWXIJWA&feature=youtu.be[/video]

Tüm Hatalar Giderildi...!

MSN : Pm Bekliyorum..
Ödeme : İş Bankası

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Sabah sabah güldüm ,arkaaşlar:) Görsel olarak yetersiz temalar, sistem olarak nekadar iyi olabilir diye düşünüyorum. Çok amatör bir durum söz konusu gibi duruyor. Başlıktaki harika kelimesine uymamış ne yazıkki.

Etkileyici bir tasarım yoksa forumun tozlu taraflarına kalmaya mahkum.

Ogzhn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sabah sabah güldüm ,arkaaşlar:) Görsel olarak yetersiz temalar, sistem olarak nekadar iyi olabilir diye düşünüyorum. Çok amatör bir durum söz konusu gibi duruyor. Başlıktaki harika kelimesine uymamış ne yazıkki.

1.si yeni tema yaplıyor :)
2.si sistemin amacı kolay tema entegre edebilmeniz.Hiç Bir Php Kodu Kullanmadan.
Tasarımla sistem arasındaki ilişkiyi anlayamadım tasarıma php kodumu yazılıyor valla ben rastlamadım :) (Şaka biyana harbi anlamadım.)

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben sadece dostça bir tavsiye vermeye çalıştım, internet sektörü reklam ve eğlence sektörü içinde bir yerdedir. Eğer sunuşun iyi olmazsa ne yazık ki, hakkın olanı alamazsın. Sohbet etmek istersen [email protected] sevinirim.

HHAMedia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Çok gülme ağlarsın. Tasarımıma laf edemezsin. Hadi bakalım. Tasarımın sahibi benim. Gel bana laf söyle bakayım

Ogzhn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben sadece dostça bir tavsiye vermeye çalıştım, internet sektörü reklam ve eğlence sektörü içinde bir yerdedir. Eğer sunuşun iyi olmazsa ne yazık ki, hakkın olanı alamazsın. Sohbet etmek istersen [email protected] sevinirim.
Tamam hocam anladım sizi teşekkürler :)
Çok gülme ağlarsın. Tasarımıma laf edemezsin. Hadi bakalım. Tasarımın sahibi benim. Gel bana laf söyle bakayım
Hasan Uzatma Tamam.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Tasarım konusunda objektif olmayan fikirlerimi dile getirmem hakaret olarak anlaşıldıysa, tasarım sahibine özürlerimi iletirim. Her emeğe, alından akan her tere saygım sonsuzdur, fakat bendi çapımdaki eleştirilerim, tasarımın yetersiz olduğu yönündeydi, yanlış anlaşılmak istemem. Bir design'ı beğenmek yada beğenmemek Rölativitik bir durum malumumuz.

HHAMedia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarım konusunda objektif olmayan fikirlerimi dile getirmem hakaret olarak anlaşıldıysa, tasarım sahibine özürlerimi iletirim. Her emeğe, alından akan her tere saygım sonsuzdur, fakat bendi çapımdaki eleştirilerim, tasarımın yetersiz olduğu yönündeydi, yanlış anlaşılmak istemem. Bir design'ı beğenmek yada beğenmemek Rölativitik bir durum malumumuz.

Fikirlerini dile getirebilirsin. Tasarımım yetersiz v.b. diyemezsin. Kimsedende bu hakkı bulamazsın.

Ogzhn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Önemli Değil Hocam Eleştirilere Açığım Bu Sayede Eksikler Kapatılır Msn Ekliyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5