İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hatayı Çözebilecek Birileri Lazım

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Aldığım hata şu :

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/ozdeorg/public_html/wp-config.php:1) in /home/ozdeorg/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 890

ücretli veya ücretsiz çözebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
bu basit be dostum sen de çözebilirsin config dosyasında header sorunu var config dosyasını yenisi ile değiştir mysql bilgilrini gir tekrar gönder...

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu basit be dostum sen de çözebilirsin config dosyasında header sorunu var config dosyasını yenisi ile değiştir mysql bilgilrini gir tekrar gönder...

hayır arkadaş yanlış yönlendirmiş, kurmuş olduğun bir eklenti hataya neden olmakta.
pluggable.php bu dosyasının sahip olduğu eklentiyi pasifize ederseniz sorun çözülür.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
config dosyasını ansi olarak kaydedip attım sorun çözüldü ilgilenenlere tşkler :)

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
hayır arkadaş yanlış yönlendirmiş, kurmuş olduğun bir eklenti hataya neden olmakta.
pluggable.php bu dosyasının sahip olduğu eklentiyi pasifize ederseniz sorun çözülür.

senin yönlendirmen uzaya doğru uzamış bak adam config ile çözmüş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5