İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hattım açılmadı.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Hattınımı taşıdın yoksa yeni hat mı aldın daha anlamış değilim.
Eğer taşıdıysan zaten 1 hafta süresi var.
Yok ,yeni hat aldıysan aldığın yere gitmelisin aktivasyon sisteme giriş yapılmamış.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Yok yeni aldım. Öbür hattımı kırdım attım 0 dan aldım.
Yarın veya öbürküsü gün gideceğim mecburen :(

bdrc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aldığınız yer operatörün yetkili mağazası mıydı? yoksa herhangi bir cep telefonu mağazası mı?

yetkili yerler pek bekletmezler yeni hat formlarını... ama 9 günlük tatilin de etkisi olabilir... yarın açılacağı kesin ;)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
aldığınız yer operatörün yetkili mağazası mıydı? yoksa herhangi bir cep telefonu mağazası mı?

yetkili yerler pek bekletmezler yeni hat formlarını... ama 9 günlük tatilin de etkisi olabilir... yarın açılacağı kesin

Hmm bakın çok lüks biyer telefon satmıyorlar masalar filan var kurumsal biyer düzgün giyinmiş insanlar pcnin başında önünde sanadalyede oturan insanlar bir şeyler görüşüyorlar acayip kurumsaldı. Of inşallah acılır abi ya.:)
Öbür hattımıda kırıp attım kaldım 3 gündür hatsız hatta 4 olcak bi kaç saat sonra::(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5