İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Havale Bilgiler

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
From: "FINANSBANK GELEN HAVALE BILDIRIMI FNNTRIBSOP"<[email protected]>

Sayin Finansbank Musterisi;

Hesabiniza 27/Temmuz/2005 tarihinde Murat KAYA tarafindan 330 YTL. havale edilmistir. Yapilan havale ile ilgili ayrintilar asagidadir.
Gцnderen : Murat KAYA
Miktar : 330,00 YTL. ( Ьзyьz Otuz yeni turk lirasi )
Sube : Ankara / Merkez

Aciklama : -
Havale onay ve/veya red islemi icin asagidaki linkden internet bankaciligini kullanabilirsiniz. ve/veya hesabinizda gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.
Size havale yapan kisinin bilgileri icin asagidaki linki kullanabilirsiniz.

https://intbank.fi***sbank.com.tr/F...GZ465MT234.secure&ssl=2&intsube=onay&comp=400 ( Lьtfen Buraya Tiklayin.. )

------------------------------------------

tıklayıp siteye girildiğinde direkt trojen yükleniyo ve solda şifre isteyen bi kutucuk yapılmış. böyle şeyler yapanları kınıyorum bu fake maili de açmamanızı finansbanka konuyu bildiren mail göndermenizi öneriyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bana da şimdi geldi bu mail.. yazını okudum da girmedim allahtan..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fake olmaması mümkün değil arkadaşlar bi kere benim finansbankla alakam yok ikincisi bu mail pek çok kişiye gitmiş. ve de verilen siteye girildiğinde virüs yerleştiriliyor pc e. finansbanka mail atıp durumu bildirdim.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdiğiniz adres bankanın kendi adresi virus olması imkansız

F

fdiker

Misafir
Arkadaş buraya kopyala yapıştır yapmış, ancak o mailin kaynak kodlarına bakarsanız yönlenilen adres farklı bu tarz maillere itibar etmeyin ettirtmeyin.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayın pembekedi,

İlginize teşekkür ederiz.

Finansbank, hiç bir zaman e-posta yolu ile müşterilerinden bilgilerini vermesini ya da güncellemesini istemez. Bilgilerinizi isteyen bu tip bir e-posta almanız durumunda; bu e-postayı silmenizi ve 444 0 900 Finansbank Telefon Bankacılığı’na durumu bildirmenizi rica ederiz.

Müşterilerimizi bu tip durumlardan korumak için alınabilecek önlemler konusunda bankamız gereken hassasiyeti göstermektedir.

Saygılarımızla,

Finansbank A.Ş.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet fdikerle crawlerin dediği doğru ben maili kopyaladığım için o şekilde oldu. gambler ben nortonla hallettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5