İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Havamızı Aldık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X

Xman

Misafir
2016 avrupa futbol şampiyonası adaylığımız beklendiği gibi olumsuz bir şekilde son buldu. Kazanamıyacağımızı biliyorduk da Pilatini denen adamın şampiyonayı kendi ülkesine vermesi ve birde sırıtarak tüm dünyanın önünde bunu bizzat kendinin açıklaması yüssüzlüğün daniskası oldu bence.

Avrupa birliğine giripte çağdaşlaşacam diyen aydınlarımıza duyurulur, bu Avrupalılar Türklerin onda biri kadar bile medeniyete sahip değiller haberiniz olsun.

T

trgy

Misafir
Türk düşmanlığı Avrupa'da hiç bitmeyecek biz ise onların yanına yanaşmaya çalışıyoruz. İstenmediğimiz yerde durmama gibi bir alışkanlığımız olsa keşke.

Biz neden asya kupasına girmiyoruz onu anlamıyorum. Sanki yanaşma bir devletmişiz gibi avrupa kupası avrupa kupası. Asya kupalarında da gayet başarılı takımlar var hem liderlik etmiş oluruz belki de Asya'yı biz ayağa kaldırırız.

Kafa benim bu aralar baya bi karışık bu konularda. Avrupa bize düşmanlığını belli ettikçe, avrupaya olan nefretim artmaya başlıyor. :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Avrupa birliğine giripte çağdaşlaşacam diyen aydınlarımıza duyurulur, bu Avrupalılar Türklerin onda biri kadar bile medeniyete sahip değiller haberiniz olsun.

Süper :) Şampiyonaya gelince böyle olucağı baştan belliydi zaten o yüzden pekte diyecek bişey yok.

T

trgy

Misafir
wikipedia dan alıntı ters yazmışlar herhalde :p

Platini için futbol bir üründen önce bir oyundur, bir işten önce gösteridir ve bir endüstriden önce spordur.

Doğrusu aşağıda;

Platini için futbol oyundan önce bir üründür, gösteriden önce bir iştir ve spordan önce bir endüstridir..

:p

X

Xman

Misafir
Ben uefa başkanı olsam kendi ülkemi aday bile yapmam, şaibe olmasın diye, adam birde sırıtarak açıkladı fransanın kazandığını, ağzı kulaklarına varıyordu. 3-5 kez bu kupaya ev sahipliği yapmış bir ülkeye yeniden bu organizasyon niye verilir. Başkana yalakalık olsun işte :)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Açıkcası ben kesin gözüyle bakıyordum Şener Erzik sayesinde, görünen o ki o makamda Şener Erzik te zurnanın son deliği.

Edit: Yinede hakkını yemiyelim 6 maçlık seyircisiz oynama olayına el atıp 3 e düşürmüştü .

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Platini'ye rağmen 1 oy fark ile kaybetmenin haklı gururunu yaşıyorum, sizi bilemem..

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Haçlılar iş başında idi . zaten zarfı açmadan önce platinin surat ifadesine dikkat etseydiniz.Platinin sonucu önceden bildiğini anlardınız.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
UEFA benim için bitmiştir. Daha da UEFA'ya gelmem. :D
asıl nokta

Oylamada İsrail Delegesi Avraham Luzon, oyunu Fransa'ya vererek Türkiye'nin kaybetmesine sebep oldu, çünkü oyunu Türkiye'ye verseydi Türkiye 7 Fransa 6 oy almış olacaktı.

Bunun sebebinin de, son Davos toplantılarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Şimon Perez arasında yaşanan gerginliğin sebeb olduğu belirtiliyor.

Bilindiği gibi bu toplantıda Erdoğan Perez'e sinirlenerek "One Minutes, olmaz böyle" diyerek çıkışmış ve bir daha Davos'a gelmeyeceğini söyleyerek toplantıyı terk etmişti.

UEFA Kulislerinde yapılan konuşmalara göre İsrail'in bu nedenle "One Minutes"ün intikamını almış olduğu ifade ediliyor.
http://w9.gazetevatan.com/haberdeta...i&tarih=28.05.2010&Newsid=308110&Categoryid=1

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
13 kisiden 7 si fransa ve 6 si turkiye demis birtane dahi italya yok hele onlar ne yapsin.

Fakat baya istekliydik ne yapalim hayirlisi diyelim.1 oyla kaybetmekte cok iyi bir sonuc bence sonucta bugüne kadar aldigimiz bütün oylarin en yüksegini almissiz.

X

Xman

Misafir
İtalya ilk oylamada elendi, finale 2 ülke kaldı orada 7-6 çıktı, yoksa italya ilk oylamada 3 oy aldı.

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Oylamada İsrail Delegesi Avraham Luzon, oyunu Fransa'ya vererek Türkiye'nin kaybetmesine sebep oldu, çünkü oyunu Türkiye'ye verseydi Türkiye 7 Fransa 6 oy almış olacaktı.

Bunun sebebinin de, son Davos toplantılarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Şimon Perez arasında yaşanan gerginliğin sebeb olduğu belirtiliyor.

Bilindiği gibi bu toplantıda Erdoğan Perez'e sinirlenerek "One Minutes, olmaz böyle" diyerek çıkışmış ve bir daha Davos'a gelmeyeceğini söyleyerek toplantıyı terk etmişti.

UEFA Kulislerinde yapılan konuşmalara göre İsrail'in bu nedenle "One Minutes"ün intikamını almış olduğu ifade ediliyor.
http://w9.gazetevatan.com/haberdetay...0&Categoryid=1

One'dan minutes olmaz ki minute olur :gül: Nasıl haberci bunlar? :)

Zaten o İsrail vatandaşı o olay olmasa kesin Türkiye'ye verirdi oyunu :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi