Hayalini Yazanlar Hayalini kazanıyor !!!

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Katılım
10 Aralık 2006
Mesajlar
903
Reaction score
0
Konum
İstanbul
tytz den yeni güzel bir kampanya daha..


TYTZ hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor! Anı Yakala şimdi bambaşka yüzüyle hayallerinizi gerçekleştimeye devam ediyor...
Artık hayaller daha genç, daha hızlı! TYTZ'nin her geçen gün daha çok ilgi çeken "Anı Yakala" köşesinde bundan sonra hayaller "anında" gerçek oluyor. Günün en yoğun, en civcivli zamanlarında tek yapman gereken TYTZ'ye girmek. Sen yeter ki "Anı Yakala" startını kaçırma, başlama anonsuyla birlikte 2 saatin var. İyice düşün taşın. Sonra dökülsün hayallerin... İçine biraz da duygu kattın mı tamamdır; tabii orijinal olmakta her zaman fayda var.

Üstelik stres yok, beklemek yok! En geç bir saat içinde kazanan hayal belli oluyor. Tabi ödülün de yazdığın hayalin ta kendisi. Hadi ne duruyorsun, "Anı Yakalamak" lazım...

http://www.tytz.com/content.php?page=ani_yakala
 

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Katılım
10 Aralık 2006
Mesajlar
903
Reaction score
0
Konum
İstanbul
hayır gunun belli olmayan bir saatinde başlıyor 2 saat kadar sürüyor , bu sırada yakabilirsen yazıyorsun yorumlara değil yani.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst