İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayat Biyografim

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Günlük hayatımda neler yaptığımla ilgili bir makale yazmak istedim bunu sizinle şimdi paylaşıyorum..:)

Sabah:Uykudan uyanarız uyanmaz elimi yüzüme yıkamadan bilgisayarı açıyorum..:)

Açtıktan sonra msn 'ye filan girmeden siteler vs direk iyinete giriyorum dünkü açtığım konulara bakıyorum cevap yazan vs oldumu diye sonra açılan konulara bakıyorum onlara yorumlar atıyorum yorumlar bittikten sonra konu açıyorum
yorum.png

bir makale yazarken hep yanlış tuşa basıyorum ya sekme kapanıyor yada yazı siliniyor cıldırıyorum şuan bu makaleyi yazarken bile 2. yazışım :D
bs00971_.gif

Öğlen:İyinetten ve kendi sitemden ekliyenler oluyor işte smf-wordpress-vbulletin gibi kurulumlar yaptırıyorlar + tema türkçelestirme editleme eklentiler vs kurduruyorlar öyle bayağı zamanım geçiyor + bunları yaparken iyinettede bi yandan konu acıyorum öğrendiğim bilgileri bi yandan yorum yapıyorum açılan konulara..:)
3591.jpg

Böyle hazır uygulamaları ücretli yapanlara inat ben ücretsiz yapıyorum..:)

Öğleden sonra akşama doğru zamanım kalırsa biraz motor sürüyorum arkadaşlarımla sonra gelip akşam yine 2-3 saat iyinette takılıyorum ondan sonra uyuyorum ve pc 'de olmadığım zamanlar telden iyineti takip ediyorum :D

Yani Kısaca Hayatım İyinet Oldu

Diyecen olursa hiç biyere gitmiyormusn diye bazen gidebiliyorum - kurulumlardan pek zamanım kalmıyor.:D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
balkona bari çık, kapının önünde oynayanlara bak, esir değilsiniz, iyinetten ibaret değil internet

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İyinet için kendini feda ettin diye sana madalya takacaklar değil.
Kendini bu kadar yorma,başka uğraşacak şeyler bul kendine...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
balkona bari çık, kapının önünde oynayanlara bak, esir değilsiniz, iyinetten ibaret değil internet

Abi yanlış anlama fakat esir değilim kendim böyle istiyorum + dışarıya çıkıyorum zaten boş zamanlarımda 3-4 saat duruyorum :) o yeteriyor gerisi iyinet ve iynt üyeleriyle ilgilenmek dahada hoşuma gidiyor..:)

Ekleme:
İyinet için kendini feda ettin diye sana madalya takacaklar değil.
Kendini bu kadar yorma,başka uğraşacak şeyler bul kendine...
Madalya takıcaklar diye değil - sadece bilgilerimi iyinette paylasmak ve bilgilerime bilgi katmak istiyorum. Bu kadar :)

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bence yaptığın zaman kaybından başka bişey değil.Saatlerce foruma takılmak akıl işi değil, git bi kitap al html , css veya php ile ilgili. Hadi durumun yoksa internetten araştır. Öğren bence bişeyler. Arada sırada mola ver kahve koy kendine, dışarı çık.Tamam yardım ediyosun iyi güzelde kendine de yatırım yap.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bence yaptığın zaman kaybından başka bişey değil.Saatlerce foruma takılmak akıl işi değil, git bi kitap al html , css veya php ile ilgili. Hadi durumun yoksa internetten araştır. Öğren bence bişeyler. Arada sırada mola ver kahve koy kendine, dışarı çık.Tamam yardım ediyosun iyi güzelde kendine de yatırım yap.

Ya yok onları yapıyorum zaten ama kendimi şuan programlamada geliştiriyorum css php html bunları biliyorum şimdi programlama dilleri öğreniyorum :)

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Bak İstanbul'danmışsın insan bir gezer koca şehri... Hatta alnına iyinet kullanıcısı yaz yoldan geçen iyinet kullanıcısı seni görür selam verir :p

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bak İstanbul'danmışsın insan bir gezer koca şehri... Hatta alnına iyinet kullanıcısı yaz yoldan geçen iyinet kullanıcısı seni görür selam verir :p

Ya ben zaten hergün geziyorum mesela saat 4 'de gidiyorum saat 8 'e kadar filan motor sürüyor ediyorum arkadaşlarla taksim filan takılıyorz :D yine ama elim hep mobilde iyineti takip ediyorum :D saat 8 'de geliyorum 1-2 saat takııyorum iyinette sonra yine dışarı cıkıyorum cıkıyorum yani :D ama günüm full iyinette :D

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Ben olsam yerinde sade ve sadece disariya cikar delice ozgurlugun tadina varirim. Kosar eglenirim yer icerim kimseye hesap vermem dunya bana guzel olur :) haa diger yonune gelecek olursak bu yasta kurcalaman birseyler ogrenmeye calisman yardim etmen birseylerin ucundan tutmaya calisman cok guzel bir davranis. Sosyal hayatimizi somursede su bilgisayar unutmamaliyiz ki kapinin disinda hayat var... Bugun icin guzel, ogreniyorsun ve yarin isine yarayacak bu bilgiler, kullanacaksin! Ama bunun yaninda keske liseye donseydim keske ilk ogretime donseydim gibi tabirleri belki hergun kullanacaksin. Emir ne yaparsan yap merak en iyi silahin merakin. Ne yaparsan yap ama sonunta keske diyecek birsey olmasin benden sana tavsiye... Basarilar Emir :) yazim hatalari icin ozur dilerim nalet olasica yapiskan tuslar :D

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Ben olsam yerinde sade ve sadece disariya cikar delice ozgurlugun tadina varirim. Kosar eglenirim yer icerim kimseye hesap vermem dunya bana guzel olur :) haa diger yonune gelecek olursak bu yasta kurcalaman birseyler ogrenmeye calisman yardim etmen birseylerin ucundan tutmaya calisman cok guzel bir davranis. Sosyal hayatimizi somursede su bilgisayar unutmamaliyiz ki kapinin disinda hayat var... Bugun icin guzel, ogreniyorsun ve yarin isine yarayacak bu bilgiler, kullanacaksin! Ama bunun yaninda keske liseye donseydim keske ilk ogretime donseydim gibi tabirleri belki hergun kullanacaksin. Emir ne yaparsan yap merak en iyi silahin merakin. Ne yaparsan yap ama sonunta keske diyecek birsey olmasin benden sana tavsiye... Basarilar Emir :) yazim hatalari icin ozur dilerim nalet olasica yapiskan tuslar :D

Eğleniyorum zaten fakat iyinet bana hergün İyi Bilgiler Ögretiyor:)
hani hem öğrenip hem eğleniyorum dışardada mobilden takip ediyorum aynı şeye geliyor ama :D

antidetron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam İlk önce yazdığınız biyografi değil günce vb. deseydiniz olabilirdi ikincisi hadi yazdığınız biyografi diyelim zaten biyografi hayatla ilgilidir. Hayatımın Biyografisi saçma ve dil kurallarına göre yanlış bir tabir olur.

Gelelim yorumuma kendine biraz zaman ayrı bence netsiz(buna mobilde dahi). Demişsin 3-4 saat geziyorum zaten diye de sonrasında yine kendin demişsin mobilden de olsa giriyorum o gezmelerim sırasında :D Bu da netten hiç çıkmıyorsun anlamına gelir zaten :D

Kısacası hayatında başarılar dilerim ve yalnız kendin için ayırdığın bir zaman diliminin olması dileğiyle ;)

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sabahtan beri dışarıya çıkmadım, çünkü burada gezeceğim güzel yerler yok :(

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sabahtan beri dışarıya çıkmadım, çünkü burada gezeceğim güzel yerler yok :(
Manisa'da o şekil ama gel gelelim Manisa'ya bağlı yerler var. Örneğin Turgutlu. Çarşı boyunca full park'ı var şehrin ama Manisada dümdüz bir çarşı gerisi boş :) Ha bunun dışında cafelerde arkadaşlar ile oturulabilir, piknik yerlerine( gürle, akpınar, at alanı vb) gidilebilir. Harici yer zaten yok şehrimdede ancak herşey elinizde :) Ortam'a bağlı :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Manisa'da o şekil ama gel gelelim Manisa'ya bağlı yerler var. Örneğin Turgutlu. Çarşı boyunca full park'ı var şehrin ama Manisada dümdüz bir çarşı gerisi boş :) Ha bunun dışında cafelerde arkadaşlar ile oturulabilir, piknik yerlerine( gürle, akpınar, at alanı vb) gidilebilir. Harici yer zaten yok şehrimdede ancak herşey elinizde :) Ortam'a bağlı :)

Aynen en önemlisi ortam ben dışarıya çok bağımlı biri olsam Serserinin teki olurum çevremdeki herkez kötü maddeler kullanıyor ne güzel bende iyinette takılıyorum :) - yada güvenilir arkadaşlarımla motor sürüp gezmeye gidiyorum.:)

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynen en önemlisi ortam ben dışarıya çok bağımlı biri olsam Serserinin teki olurum çevremdeki herkez kötü maddeler kullanıyor ne güzel bende iyinette takılıyorum :) - yada güvenilir arkadaşlarımla motor sürüp gezmeye gidiyorum.:)

Etrafında 2-3 kişide olsa temiz aile çocugu kesinlikle vardır. Motor sürmeye gittigin arkadaşlarınla takıl ! Cafeye git otur okey,iskambil tavla oyna. Sıkıldınız mı bundan ? Halısaha maçı yapın. Mahallenizde oynayın. Oyun salonlarına felan gidin.

Yani ne biliyim yap bişeyler, hiç bişey yapamıyoruz dersen alın 2-3 tane kız arkadaşınızı sohbet muhabbet yene vakit geçer :)

Ama hayatının 24 saatinden 3-4 saatini dışarda geçiriyorsan çok büyük problemler var :) Acilen bi doktora git :hönk:

- Bu konunun makale ile ne alakası varya ? :D

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Etrafında 2-3 kişide olsa temiz aile çocugu kesinlikle vardır. Motor sürmeye gittigin arkadaşlarınla takıl ! Cafeye git otur okey,iskambil tavla oyna. Sıkıldınız mı bundan ? Halısaha maçı yapın. Mahallenizde oynayın. Oyun salonlarına felan gidin.

Yani ne biliyim yap bişeyler, hiç bişey yapamıyoruz dersen alın 2-3 tane kız arkadaşınızı sohbet muhabbet yene vakit geçer :)

Ama hayatının 24 saatinden 3-4 saatini dışarda geçiriyorsan çok büyük problemler var :) Acilen bi doktora git :hönk:

- Bu konunun makale ile ne alakası varya ? :D

:D dediklerini yapıyoruz zaten fakat cılgınca sürdüğümüüz için sol kolum kırık :D haklıınız artık hep dısarda duruyorum oda kolum yanmasn diye :D

tdilek007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabah:Uykudan uyanarız uyanmaz elimi yüzüme yıkamadan bilgisayarı açıyorum..

Açtıktan sonra msn 'ye filan girmeden siteler vs direk iyinete giriyorum dünkü açtığım konulara bakıyorum cevap yazan vs oldumu diye sonra açılan konulara bakıyorum onlara yorumlar atıyorum yorumlar bittikten sonra konu açıyorum
çok ortak yanımız var:)
bir makale yazarken hep yanlış tuşa basıyorum ya sekme kapanıyor yada yazı siliniyor cıldırıyorum

harbi ya çıldırıyorum bugün elektrik gitti web page maker ile site yapmaya çalışıyordum hepsi silindi çıldırdım tedaşı andım bazen.d
pc 'de olmadığım zamanlar telden iyineti takip ediyorum
ben iyinet e değil de facebooka giriyorum telden :D

Ekleme:
Ama hayatının 24 saatinden 3-4 saatini dışarda geçiriyorsan çok büyük problemler var Acilen bi doktora git

niye problem olucak ya bende öle bazen hiç dışarıya çıkmadığım oluyor ama birşey olmaz.d

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
iyinette olmak okadar eğlenceli ve fantastik birşey deyil yüzlerce site var. iyinet favorim kankam diye övünme.

krsd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlık yanlış olmuş. Hayat biyografim yanlış bir tabir. Ya biyografim olur ya da hayat hikayem, kaldı ki eğer kendiniz yazıyorsanız otobiyografidir o.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5