İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayatımın şarkısı dediğiniz parça hangisi?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar bazı olaylar karşısında bazen bir parça bizim duygularımızı o kadar iyi anlatır ki bir bakmışız hayatımızın şarkısı olmuş çıkmış :) size bu duyguları hisettiren şarkı hangisi?

Benim Sezen Aksu ; Gidiyorum
Sağlam bir Sezen Aksu hayranı olarak birçok şarkısını severim.Ama tek şarkı olursa Gidiyorum diyelim.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şebnem ferah - hoşçakal ...

Bir ayrılıkta , arka fona bunu yerleştirip acıyı dahada artırmıştım .. şarkıyı dinleyenler sözlerinden anlıyacaktır :) ..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Olayina gore degisir gibi. Boyle durumlarda akla genellikle ask acisi veya ayrilik gelir de pek tabi insanin mutlulugunu anlatan sarkilar da olabilmeli:) Ogun Sanlisoy - Hadi Beni Guldur Biraz. Hayatimin sarkisi degil bu elbette ama son zamanlarda beni gulumseten bir sarki, klibi de hos.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gutter ballet

seranade (steve miller)

angelica

diye uzaar gider..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bene de öyle bi hayatımın şarkısı diğil ama dönem dönem değişen şarkılar insanı etkiliyo. bazılarınınki biraz daha uzun sürüyo belki ama yenisi yine geliveriyo. çok acaip sevdiğim ve hala sevmekte olduğum duyduğum günden beri de sevmekten vazgeçmediğim nazan öncel - git de gebereyim dir mesela :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir ilkbahar sabahi, gunesle uyandin mi hic
Cilgin gibi kosarak, kirlara uzandin mi hic...

diyerek devam eder. Hayatimin sarkisi diye etiket koyamam ama pek bir severim.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
80 dönemi şarkılarını çok severim (self control, boat on the river, hotel california,big in japan, stay alive, yeke yeke :p)

türkçe;
sezen aksunun bir çok parçası..
aklıma gelmiyo :D
aslında gündemime göre değişiyo bu ama, daha sakin, daha huzur veren şarkılar favorim..

S

Sycho

Misafir
bene de öyle bi hayatımın şarkısı diğil ama dönem dönem değişen şarkılar insanı etkiliyo. bazılarınınki biraz daha uzun sürüyo belki ama yenisi yine geliveriyo. çok acaip sevdiğim ve hala sevmekte olduğum duyduğum günden beri de sevmekten vazgeçmediğim nazan öncel - git de gebereyim dir mesela :)

benimde şarkımdır o ama dehşet güzeldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5