İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hayattan sogudum .(

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
İntikam kötü bir şey. Seviyosan birlikte ol, aksi halde o intikam en çok senin canını yakar..
Duaların en yakın dostun olsun..

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İntikam yaralarının üzerini olmayan bir perde ile sadece örter. Bence yenge hanım ile yola devam edip etmeme arasında bir seçim yap ve yoluna bak. Böylesi daha hayırlı. Çünkü o perdenin aslında yaralarını kapatmadığını mutlaka anlarsın.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kızı özleyebilirsin, nefret bile edebilirsin, hepsi geçici.

Demiştim.

İntikam duygusunun bu aşamada ortaya çıkması çok normal, ama bu da geçici. Duygularına yenik düşmemelisin. Bir ilişki bittiyse bitmiş olarak kabul edip, ikide bir dönüp geri bakmadan yola devam etmek en iyisi, en doğrusu...

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
İntikam yaralarının üzerini olmayan bir perde ile sadece örter. Bence yenge hanım ile yola devam edip etmeme arasında bir seçim yap ve yoluna bak. Böylesi daha hayırlı. Çünkü o perdenin aslında yaralarını kapatmadığını mutlaka anlarsın.

bundan sonra barısmamız ımkansız gıbı hatta ımkansız. agza alınmıycak hakaretler ettım oda hakettı bana cektrdıgı acıları bundan sonra kendısı cekecek cunku donulmez noktaya getıren oydu. o sectı bunu kısaca . ama aglatmadan bırakmıycam onu karsımda aglıycak kıskanclıktan, cunku onun onunde ole seyler yapcamkı bana yasattıgı duyguları oda yasıycak

sesiyada1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bilirim ölü toğragını sonra gülüyosun kendine al bende kazanamadımn YGSyi bu sene napıcaz?
Kızda gitti ölelimmi yani;? İhtiharmı edelim
ALLAH sana can verdiyse o alır.
İntiharı düşünme arkadaş çalış düzgün bi yer kazan zaten manita gelir. Sen derslerine odaklan sana tek birşey söylüyorum Gülüceksin yeni kız arkadaş bulup işler rayına girince gülüceksin:)
Adsensenin..........:)
İntikama gelince nefsinin kölesi olma boşver arkadaş takma kafana
dediğim giib bende YGS mağduruyum...

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
bundan sonra barısmamız ımkansız gıbı hatta ımkansız. agza alınmıycak hakaretler ettım oda hakettı bana cektrdıgı acıları bundan sonra kendısı cekecek cunku donulmez noktaya getıren oydu. o sectı bunu kısaca . ama aglatmadan bırakmıycam onu karsımda aglıycak kıskanclıktan, cunku onun onunde ole seyler yapcamkı bana yasattıgı duyguları oda yasıycak

Bunu denemiş biri olarak söylüyorum;
Eğer istemiyorsan, umudun yok ise tüm irtibatını kopar, intikam falan düşünme.
Şayet sonradan tekrar beraber olursan bunları yaptığına gerçekten pişman olacaksın..

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7

Söz gümüş ise, sükut altındır. Bunları şimdi aklından geçirmen çok normal. Sen birşeyleri onun gözüne sokarak yaptıkça, o da senin gibi düşünecek. Sırf beni kıskandırmak için yapıyor hayvan herif diyecek.

Bazen susmak, görmemek, duymamak, konuşmamak en iyi tercihtir. Bu üstte yazdıklarını yaptıktan bir süre sonra hiç de gereği olmadığını anlayacak ve gençlik işte diyeceksin.

Bence en iyisi, kaldığın yerden devam etmek. Hayatını nprmal standartlarında, onunla alakasız olarak idame ettirmek. Hayatına olduğu gibi devam ettiğin sürece ister istemez tınlamaz bir havan olacak zaten ona karşı.

Haydi kal selametle.

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
La tahsen! İnnallahe meanê.
Üzülme! Allah bizimledir.

Allah için seven, nefret duymaz.

Allah'ı sevene, O yeter.

Ölüm çare ise, hepimiz ölelim. Hadi öldük, bu dünyadan kurtulduk. Hesabını nasıl vereceğiz.

Çok sevdiğim bir olay vardı, okumanı tavsiye ederim: http://bit.ly/k4UsZY

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
Arkadaslar bundan yaklasık 2 bucuk ay once bu haldeydım. Şimdi ise hersey duzeldı. Sınavı kazanamadım ama bır ıse gırdım calısmaya basladım ve hayat sınavını kazancam. Bu adsense sorununuda ortadan kaldırdı. Artık adsenseye mecbur degılım. Benı seven birisine sahibim yaklasık bır aylık ılkıskımız var. Su anda yazdıklarıma bakıyorumda gulup geciyorum. İnsan cıkmaza dustugunde ne yapacagını bılmıyor. Ama forumdakı arkadaslar bana sabır yolunu gosterdı ve sabrettım hersey duzeldı. Su anda hersey ıstedıgım gıbı aılemle aram duzelmıs durumda, calısıyorum, sevdıgım ve benı seven bırıne sahıbım daha ne olsun ısterımkı. Tekrardan yanımda olan ve olmayan tum arkadaslara tesekkurlerımı sunuyorum. İyiki varsınız...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
İyileşmene sevindim. Böyle devam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5