İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haydi Beyler Elele......

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Türkiye de yeni bir portal oluşturmaya nedersiniz birimiz sitede arkadaşlık bölümü kursun biri chat biri oyun bölümü biri otomobil birid müzik ortak bi portal kuralım olmaz mı?

kim ne yapabilir ortaya ne koyar ne tür destek sağlar yazarsa sevinirim saygılar...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok kişi olursa ben de olurum ama gerçekleşmesi çok zor bi olay.

A

altar

Misafir
konu ile alakasız ama ben buradan yazayım :D ReferXchange mesaj gönderdim, umarım gelmiştir, önceki gönderdiğim ulaşmamış.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
konu ile alakasız ama ben buradan yazayım :D ReferXchange mesaj gönderdim, umarım gelmiştir, önceki gönderdiğim ulaşmamış.

aldım.
(buraya yazıp tescil mi ediyorsun cevap verdiini :) )

saygılar..

A

altar

Misafir
diğer gönderdiğim gitmemiş, galiba kota dolmuştu bende buradan yazıp teyit edeyim dedim :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konuya gelirsek,
Öncelikle herkesin birbirine güvenmesi lazım, ki bu günlerde forumda dolandırılanlar o kadar çokki insanın babasına bile güvenesi gelmiyor dogrusu..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerde çokluk diye bi sözümüz var

en ufak şeyde grup dağalacaktır boşuna girişmeyin böyle bi işe

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sırf Muğlalı olduğun için bende yardım ederim : ) Malum bizimde memleket, özelden bi msj at tanışalım illa site yapmamız şart değil :)

M

modachat

Misafir
Bu konuda firma olmaniz sart!...

Cunku bende arkadaslarla cok dusunmustum oyle birsey kurmayi ama olmadi.
Simdi bir webtasarim firmasinda calisiyorum.Firmamizin patronu domaini aldi. com.tr/com/net/org hatta patentine de basvurdu.

Sitenin indexi hazirlandi 15,000sayfa icerik var girilecek 5kisiyiz isyerinde bugun basladik yuklemeye Patronumuz belli gelir icin degil bir yerlere gelmek icin ugrasiyoruz. Ve firma oldugumuz icin oyle host/domain gibi maddi sikintilar da yasanmiyor.

Size sunu soyliyeyim bir planiniz fikrinizmi var bir firmaya gidin ufak yada buyuk ne olursa olsun ise girmeye calisin anlatin derdinizi ortak calisin gorun bak nasil oluyor.Forumdan tutup sununla bununla olmaz bu isler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5