İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haydi İyinet El Ele!!

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Hepimizin bildiği gibi kurban bayramı yaklaşıyor.Buradaki üyelerin tamamına yakınının bayramda kurban keserek fakirlere yardımcı olmayı istediğinden ama bunu tek başına yapacak imkanı bulunmadığından eminim.

Bu sebeple hepinize bir çağrıda bulunuyorum.Deniz Feneri Derneği yapılacak kurban ödemeleriyle bizler adına kurbanı kesip ihtiyacı olan insanlara dağıtıyor.Gelin hep birlikte gönlümüzden kopan bir rakamı ortak bir hesapta toplayalım ve tüm forum adına kurban bağışı yapalım.

Bir kurban bedeli 210 YTL.İyinet'ten bu paradan çok daha fazlasının çıkacağı kanaatindeyim.

Benim düşüncem 1 YTL bile olsa herkesin gönlünden kopan bir rakamı belirlenecek ortak hesaba yatırması ve o hesapta biriken paranın 210 YTL ve katlarının kurban bağışı olarak,artan miktarın da genel bağış olarak Deniz Feneri'ne aktarılması.

Gelin hep birlikte bir havuz oluşturup bu hazuvu dolduralım.Unutmayalım ki,herkez bizim gibi bir telefonla kebap,döner siparişleri veremiyor..Maalesef kimileri eti sadece tezgahlarda görebiliyor.Gelin bu insanlara hep beraber yardım edelim.

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurban bayramına özel deniz fenerinin bannerleri falan var onlarıda sitelerimize görünecek yerlere eklersek fena olmaz..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mehmetçik Vakfı'da olabilir.Önemli olan toplanacak tutarın bir hayıra aktarılması.Hatta para toplandıktan sonra anket yapılarak da karar verilebilir paranın aktarılacağı kuruma..

Ya da talep fazla olur da yüksek bir mebla toplanırsa para kurumlara dağıtılabilir.

Ploop'un açtığı başlığa ilginin az olmasına üzüldüm.Umarım bu başlık ilgi görür.İyinet'in üyelerinin bu kadar duyarsız olabileceğine inanmıyorum..

Arkadaşlar 1 YTL bağışa bile açığız.Lütfen bu havuza siz de bir damla olun..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mehmetcik vakfı...Gönüllerin Adresi..
bağışlarınızı Mehmetcik Vakfında toparlayınız ( imkanı olanlar tabi )
Allah kabul etsin

NOT : Lütfen din istismarcılarına kaptırmayınız kurban derilerinizi - bağışlarınızı vs.. her bayram bir yerlerden fırlar dernekler vakıflar vs..

Türk Hava Kurumu - Mehmetcik Vakfı - Türk Eğitim Vakfı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5