İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Haydi Uyanın Artık !

LameXx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyi yönetmek farklı canlandırmak farklı
canlanmayla ilgili önerini bekliyoruz

iyi yönetim canlanmayi getirir bir forumda bir yönetici kendinden önceki yöneticiyi forumdan banlayipda hakkında dolandirici diye konu basliği acip kendisine hicbir savunma hakkı birakmadan yerden yere vurup internet alemine rezil etmeye calişiyorsa iyinet iyi yönetilmiyor demektir.

ben yaşanan o olaylari gördükden sonra hicbir sekilde iyinette alış-veriş ve paylaşım yapmamaya karar vermiştim. güven meselesi yani.

takip ediyormuyum hemde yakından takip ediyorum ama yazmiyorum cizmiyorum paylaşmiyorum satmiyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kendince sebepleri vardır adminin onun için yerden yere vurmuştur. ayrıca aylarca ödeme beklemiş ve sonunda dayanamamış, sen forumlarda dolandırılıpta 1 sene sonra dolandırıldım konusu açann kişi gördün mü? anında yapıştırıyorlar dolandırıcı kelimesini, senin yazdıkların yönetilmekle alakalı kriterler değil kardeş, sen bize şunu şunu şunu yapın de, bizde ona göre hareket ederiz, forum yönetimiyle ilgili konuları kouşmak yersiz olur.

eifi bilmiyoruz, en son yarışma konusunda görüldü, daha da uğramadı

LameXx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne diyim mevcut moderatörler ve admin kısmı cok ilgilide forumla keşke sahibide güvenilir bir insan olsa. ne diyim;

söylesem faydasi yok, sussam gönül razı deyil..

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Önerim bir SEO yarışmasının düzenlenmesi. (Kendi alamın olduğu için değil)
Büyük ve bol ödüllü bir yarışma düzenlenirse eminimki çok iyi bir canlanma gerçekleşecektir. Herkes gelip siteye yarışmayı takip edecek ve sürekli girildiği içinde bir süre sonra forumda iyicene dolaşıp hem bilgileri dahilinde destek vereceklerdir hemde tecrübelerinden edindiklerini paylaşayacaklardır.

Böyle bir yarışma planı vardı ama sanırım askıya alındı. Eğer yapacak olunursa yönetimle beraber bende bu sürece dahil olup sponsor sağlamak için çalışırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5