İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haydi Yatırımcı Olalım !

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar ;

Bilindiği üzere yatırım yapmaya uygun birçok proje , birçok web sitesi var . Ama bu sitelere yatırım yapmak için malumunuz para gerek . Örneğin ben de yatırım yapmak istiyorum geleceğinin iyi olduğunu düşündüğüm siteler var fakat yeterli miktarda param olmadığı için yatırım yapamıyorum .

Bunun için şöyle birşey düşündüm .. 10-15 bir yatırım şirketi oluşturalım . Bir ajans gibi . Beyin fırtınası şirketi gibi . Bu şirketteki herkes ortak bir hesaba belirli bir miktarda para yatırsınlar . Yatırım almak isteyen site yöneticileri de bize ulaşabilecek ve biz gerekli düşünme-tartışma aşamasından sonra olumlu ya da olumsuz yanıt veririz veya beğendiğimiz , geleceğinin iyi olacağını düşündüğümüz siteleri birbirimizle paylaşıp bu siteye yatırım yapma kararı alabiliriz .

Ve ayrıca bu yatırımcı şirkette bir coder da olursa kendi aramızda düşünüp yeni projeler üretebiliriz ve çeşitli kazançlar sağlayabiliriz ...

Benim gibi düşünüyorsanız ve bu işte varım diyorsanız haydi durmayalım başlayalım ..

İletişim : Konu altına cevap - PM -
Msn: [email protected] -
Email : [email protected]

Evet arkadaşlar grubumuza 1 kiş katıldı :)
- Mert Can -

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Muhtesem bir fikir :D Size konu hakkinda mail attim. Benim tek sikintim, bu 10-15 kisinin hepsi ayni sehirde oturmali ki, yuzyuze temaslar kurularak guven saglanabilsin... Sahsen ben Istanbul'da cekmekoyde oturuyorum

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynı şehirde oturmaları bence pek önemli değil :) videolu bağlantı yaparız en kötü ihtimal ile :)

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende varım " luklesin " dediğine katılıyorum. Amacım kendimi geliştirmek ve Yeni ve güvenilir dostluklar oluşturmak..
*Hotmail kullanmıyorum.

Bu grup kaç kişiden oluşacak?

ona göre bir fikrim varda...

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Herhalde 10 kisi civari... Nasil bir fikir acaba merak etmemek elde degil...

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
azmış:) eğer çok kişi olden oluşacaksa istanbul- ankara grubları kuralım diyecektim :D Saçmaladım dimi:D

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar kişi mi xS neyse arkadaşlar. Şimdi napıyoruz ? Yeni arkadaşları mı bekleyeceğiz?

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet yeni kişiler bekliyoruz . diğer forumlarda da konu var

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Güzel bir fikir ancak yasal bir zemine oturtulmalı ki kimse zarar görmesin.

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar 5-6 kişi oldu şuan .. 3-4 kişi daha gelince ben grup msni açacağım eklersiniz ordan hep beraber konuşuruz

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar şuan bir yatırım yapılacak site var . Bence hemen düşünüp onu alabiliriz .. [email protected] herkes eklesin büyük bir başlangıç yapalım ..

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bende konuya yorum yapılınca mail geliyor öyle düşünmüştüm

KmlKYHN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba bende online yatırım fırsatlarını değerlendiriyorum.Şuan toplam yatırımlarım 1100 dolar civarında ve aylık 400-450 dolar kazancım var.Ayrıca PHP den anlıyorum ve bir PTC sitem var.(fazla üye yok ama :) )
Bende aranıza katılmak isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5