İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayırlı Geceler , Selamlar.

MertVural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba , İyiNet kullanıcıları , hepinize hayırlı akşamlar , iyi forumlar diliyorum.

Kendimi tanıtacak olursam;

Web & Grafik Tasarımcılığı ve Programcılık yapıyorum , aynı şekilde Seo Danışmanlığı da yapmaktayım.Uğraştığım her işte üzerinde bir kaç sene durdum , çalıştım ve kendimi geliştirdim , hala da geliştiriyoruz bakalım:) Webmaster forumlarında yer aldım fakat İyiNet içinde ilk kez bulunuyorum hayırlısı olsun diyelim:)

SST

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşgeldiniz, sefa geldiniz :)
İnsanın kendini geliştirmesi kadar güzel bir şey yok. İyi forumlar.

MertVural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinize teşekkürler fakat özellikle ismozalp'e ayrıca teşekkür ediyorum , davetiyeyi yolladığı için.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hoş geldin arkadaşım ne mutlu kendini geliştiriyosun bizlerde yeni sayılırız bizde gelişme aşamasındayız ama önemli olan insanın kendini geliştirmesi azmetmesi bundan büyük bi güzellik yok ne iş olursa olsun selametle

MertVural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoş geldin arkadaşım ne mutlu kendini geliştiriyosun bizlerde yeni sayılırız bizde gelişme aşamasındayız ama önemli olan insanın kendini geliştirmesi azmetmesi bundan büyük bi güzellik yok ne iş olursa olsun selametle

Çok teşekkürler , yorumuna sağlık:) Yaklaşık 8 senedir sürekli internet üzerinde çalışıyoruz , nasip kısmet olursa önce kendimize sonra insalığa faydalı işler yapacağız . :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yaradılanı severiz yaradan'da ötürü kardeşim ;)

aktifliğini ve paylaşımlarını bekleriz , tekrardan hoşgeldin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5