İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayirli olsun iyinet.com PR 6

I

iyiyiz

Misafir
Rank_1:1:6 Rank_1:1:3 Rank_1:1:4 Rank_1:1:3 Rank_1:1:6 Rank_1:1:2 Rank_1:1:2 Rank_1:1:2 Rank_1:1:4 Rank_1:1:3 Rank_1:1:4 Rank_1:1:4 Rank_1:1:4 Rank_1:1:1 Rank_1:1:4

Rank_1:1:6 olarak görünüyor.Kimi bu siteyi yalanliyor ancak PR degerini zaten direk google dan aliyor.Hem öyle PR 3-5 ayda bir gelen bisey degil sitelerimize.Devamli güncelleniyor.Toolbar güncellemesine denk gelöseydi bu gün örnegin suan toolbar da iyinet.com u PR 6 olarak görecektik.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
3-5 gun once bende gordum, 1 gun PR6 oldu sonra 1 e indi.
Ne oluyor bilmiyorum, haydi hayirlisi.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D forum içim karşılıksız link değişim ağı altında bir başlık açalım bence güzel birsey olabilir.

Gözlemlediğim kadarıyla herkes kendi sitelerinin linklerini imzalarında barındırıyor ve günlük en az 10 yada 15 kişi bu forumdan çıkış yapıyor.

İmzasında bulunan sitelerden yada istediği sitesinden forma yada iyinet'e text link versin.

Ayrıca bir banner değişim ağı kurulsun tarafsız bir sunucuda yada iyinette forum üzerinde reklam alanı yada formun en alt kısmında rasgele reklam olmadığı zamanlarda link değişimi yapan siteler tanıtılsın.

Böylece link karşılığıda bir nebze karşılanmış olur diye düşünüyorum güzel birsey olur aslında.

Tabi uygun olursa.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5