İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayko Cepkin

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, aramızda Hayko Cepkin dinleyen var mı? Kesin vardır, lakin bunların kim olduğunu öğrenmek istedim. Artık nedense. :p

İlk albümü "Sakin Olmam Lazım", sakin ve huzur veren bir albümdü. İkinci albüm "Tanışma Bitti" ise, sert vokallerin olduğu albüm. Bence iki albüm de birbirinden güzel. Scream vocal yakışmış Hayko'ya. :)

İkinci albümden özellikle "Yalnız Kalsın" ve "777" güzeldir. "Bertaraf Et" ise arabada dinlenince gaza getirme özelliğine sahip. "Sıkı Tutun" yer yer hüzünlendirip, yer yer coşturan bir şarkı. "Melekler", ilahi tadında, türkü tadında müthiş bir eser. "Ölüyorum" ise birçok insanı Hayko Cepkin hayranı yapmış bir şarkıdır. "Bilmezsin", "Siren" gibi şarkılar, bunalımlı insanlara ilaç gibi geliyor.

Kısa bir albüm eleştirisi gibi olsa da, her şarkısının ayrı yeri var.

NOT: Başlıkta kızgın sembol kullanma nedenim, Hayko Cepkin'in sert tarzındandır.
Not 2: Loi, yeni şarkı var mı diyordun, al sana dolu dolu 2 albüm. :D

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
1. albümü çıkarttıktan sonra albüm içerisinde çok sert müzik yapmamasına rağmen, konserlerinde çok daha sertti. bir gazeteci, neden bu şekilde olduğunu sorduğunda: "bu albümü evde yaptım, bu kadar sert olamazdı, komşularımız var" gibi bir cevap verip öldürmüştü beni gülmekten :)

bana göre, çok iyi bir müzisyen ve ilk albümünden beri takip ediyorum. birkaç kezde canlı olarak izleme fırsatım oldu, sahne performansı mükemmel.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu adamın tarzını sevmiyorum , itici geliyor bana

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tipiyle kişiliğinin alakası yoktur çok sempatik birisi, mp3 lerinin bir kısmı bende mevcut isteyene yollarım.

M

maiL

Misafir
makina programına konuk olduğunda ilk defa görmüştüm kendisini. gerçekten sempatik ve canayakın gibi geliyor.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayko'nın canlı performansı mükemmel, ayrıca çok sempatik biri...

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sempatik efendi magazin programlarına malzeme olmadan dişi - tırnağı ile bulunduğu konuma gelmiş Türkiyede Pentagramdan sonra Rock müzikte devrim yapmış yüce şahsiyet desek yalan olmaz heralde.Konserlerden sonra fanları ile gece çorbacıya gidecek kadar samimi,fanlarını otelinde ağırlayacak kadar düşünceli bi abimizdir. Ayrıca müzik geçmişi forumda bulunan çoğu arkadaşın yaşından bile fazla olma ihtimali yüksektir.

Ogün Sanlısoy un Korkma'07 albümünde Ogün abimiz ile beraber düet yaparak Korkma'ya yeniden hayat veren unutmadan ayrıca klavyesi çok iyi olan abimizdir.

Ayriyetten canlı performansına hayran olduğum sahnede devleşen bu devleşmeyi görmek isteyen arkadaşlarıda 8-9 Eylülde Rock Station festivaline beklediğimide söylemeden edemeyeceğim :D ( Pentagram,Murat Net gibi birçok grup ve sanatcıda bu festivalde yer alcaktır)

Bu arada Nişantaşına yolunuz düşerse yanınızdan geçen scooter lı abilere iyi bakın bunlardan biri hayko çıkabilir :D

Ne dersiniz iyinet gidelimmi Rock Station a?

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayko Cepkin - Firtinam

Güzel bir parca 3-4 defa arka arkaya dinledim

kesinlikle katılıyorum :) ve son kez şarkısıda çok güzel..

zaten zeytinli rock festivalinda hayko cepkin ve pentagramın çıkacağı gün festival alanı dolup taştı...

pentagramı dinliyemedim :D uyumuşum ama hayko süperdi..

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok samimi bi adam öyle sert olduğna bakmayın. geçen bi röportajını izliyordum tv de. göz kapağımda bi sorun avr bu yüzden tiyatrocu olamadım. o yüzden şarkıcı oldum diyordu :p

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Göz kapağında kas eksikliği olduğu için gözünün birini tam olarak açamıyor ve unutmadan Hayko Cepkin müziğe kilise müzikleri yaparak başlamıştır.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ekşisözlük'de çok beğendiğim ve katıldığım bir yorum yazılmıştı Hayko hakkında.

"Piyanonun başına geçerse, iti ağlatır."

Harbiden de öyle. Çok yetenekli piyanoda. Ayrıca rahatlıkla opera sanatçısı olabilecek yetenekte şu anda. Sanırım "Yalnız Kalsın Intro" da bunu gösteriyor zaten.

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rock müzikallerinde gösterdiği performasıda göz önüne alırsak neden olmasın ?

K

Kayıtsız Üye

Misafir
hayko cepkin

evet hayko cepkin dinliyorum ve onun gibi bir insanı tanıdığım için çok mutluyum...
onu sakin olmam lazım albümü çıkmadan önce yani klavyecilik yaıllarından beri takip ediyordum ama albümü çıkınca kendini daha çok insana kanıtlama olanağı buldu.ilk albümü ev kaydı olmasına reğmen milyarlar harcanarak yapılmış birok albümden daha sağlam olmuştu.zaten sözler duyduğum en güzel sözlerdendi.2 yıl sonrada tanışma bitti albümünü çıkardı ve herkese kendini kanıtladı,kimileri tükürdüklerini yaladı kimileri onunla gurur duydu.ve bu albümün %80'i yine ev kaydı.o müzisyenliğinin yanı sıra çok saygılı ve samimi.onunla tanıştığım için çok mutluyum.asla burnu havada biri değil.her konserinden sonra hayranlarını kulisine kabul ediyor.onu anlatmam için kelimeler yetersiz kalır ancak ünlü bir gazetecinin hayko hakkındaki yorumunu yazmak iatiyorum
"kimileri aşık veysellerin yada bir başkalarının sözlerini alıp yorumluyorlar,hayko cepkin ise onların ruhunu alıp kendi şarkılarını yapıyor,hayko cepkin ile aynı nesilde yaşadığımız için şanslı hissediyorum kendimi"
hayko iyiki varsın.........

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Bence Şarkıları İğrenç

Yarısı Hırlamalarla Geçiyor[bknz bertaraf et]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5