Hayrettin Özaltın Kimdir

ronesans

0
İyinet Üyesi
Katılım
2 Ağustos 2013
Mesajlar
30
Reaction score
0
Hayrettin Özaltın 15 Nisan 1957 yılında Artvin’in Arhavi ilçesinde doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini Ankara Yükseliş Koleji’nde tamamladı. Sonrasında lisans eğitimi için Amerika’da Makina Mühendisliği eğitimi aldı. Hayrettin Özaltın ortaokul, lise ve üniversite yıllarının yaz tatillerinde ana faaliyet alanı inşaat olan aile şirketinin çeşitli inşaat şantiyelerinde tecrübe kazanmak için bilfiil çalıştı. 1985 yılında Özaltın İnşaat Anonim Şirket’inde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı. Şu an halen aynı görevi devam ettiren Hayrettin Özaltın evli ve iki kız çocuğu sahibidir.
Özaltın Holding şu an İnşaat başta olmak üzere Enerji, Ulaşım, Turizm ve Tarım gibi beş farklı sektörde, hem kendisi hem de iştirakleriyle birlikte faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Özaltın Holding yurtiçinde ve yurtdışında faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde işvereninin ihtiyaçları ve isteklerine uygun bir şekilde projelerini başarıyla tamamlamıştır. 50 yıllık geçmişi; sahip olduğu güçlü bilgi, tecrübe ve vizyonuyla Özaltın Holding şu an Türkiye’nin en köklü aile şirketlerinden biridir.

bir haber sitesinde görüp merak ettiğim şahıs
http://www.habersi.com/haber/4973/hayrettin-ozaltin-yatirimlarina-devam-ediyor.html
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst