İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hayta.net ve yeniliste terbiyesizliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Geçen gün bir telefon aldım bizim adminlerden site başka bir siteye yönleniyor diye yönlendiği site hayta.net kafayı yedim resmen nasıl oluyor bu diye herşeyi denedim son olarak toplistleri kaldırmak kaldı kaldırınca sorun halloldu tabi ancak hangisinden kaynaklandığını çözemedim o an neyse biraz hit geliyor diye yeniliste.net topliste ekleyeyim siteleri dedim bir de ne göreyim reklamlarınız için [email protected] e mail atın çıldırdım resmen tabi bir mail attım kalaylayıcı cinsten. kendileri buraya üye mi bilmem ama yapılan büyük bir ahlaksızlıktan başka birşey değil. şiddetle kınıyorum.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o şahıs irc dünyasına çok büyük zarar veren kişilik yoksunu bir insandır zaten . Ben şaşırmadım böyle birşey yapmasına . Sanalda dileyen istediğini yapıyor malesef . Düşünemiyorlar ben bunu yapıyorum ama biri çıkar çok kızar gelir beni bulur dünyamı karartır diye. Burası Türkiye bakarsın biri kızıverir birgün .

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
valla işten anlayan birileri kızarsa çok güzel olacak şahsen ben kızdım ama nafile, dediğin gibi el elden üstündür.

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bende yeni gördüm hayta.netten başka bir kişi daha yapmış bunu yani yeni listeden başka sabahtan beridir hangi toplistin yaptığını arıyordum keşke direk foruma baksaydım :)

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her gördüğünüz topliste üye olmayın yahu. Webservis,İyinet,Zirve100 mesela bunlarda sorun çıkmaz. Ama Yeniliste,Meniliste gerek yok ki bunlara..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi