İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hazır AWBS E-mail templateleri verebilecek olan..?

Taner_053

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet çok kişiden rica ettim sonucu görünce çok mutsuz oldum emeğin paylaşılmayacağını öğrendim oysaki paylaşmak güzeldir diye her yerde post kasan inslardan istedim neyse ben yapabilirsem herkesle paylaşıcam eyvallah

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paylaşsak ne fark ediyorki ? üzerine tasarlayan ismini yazıyor kaldırmayın diyor ama milletin ilk işi tasarlayanın adını silip kendi adını yazıp ben tasarladım diye dağıtmak yada satmak oluyor.

Sen böyle yapacaksın demiyorum genelden bahsediyorum.

awbstr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AWBS EMAİL TEMPLATELERİN HAKKINDA

AWBS EMAİL TEMPLATELERİNİ YAKINDA PAYLAŞACAĞIZ İYİNET DE DE PAYLAŞIRIZ.ANCAK İLK KENDİ SİTEMİZDEN PAYLAŞACAĞIZ TELİF HAKKINA VS GEREK YOK HERŞEY PARA DEMEK DEĞİL. TELİF HAKKINI DEĞİŞTİRENLERİNDE KENDİ İNSAFİYETİNE KALMIŞ BİR DURUM.ŞUAN İÇİN KONU KONU ANCAK DAHA SONRA TEK DOSYA HALİNDE İYİNET GİBİ WEBMASTER FORUMLARINDA YAYINLAYACAĞIZ. YARIN İTİBARİ İLE MAİL TEMPLATELERİ TAMAMEN YAYINLANMIŞ OLUR.

buradan takip edebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5