İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hazir E-kart Script editleme

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar eLimde bir e-kart script'i var ve bu e-kart'in bazi ozelliklerini kaldirmak istiyorum admin boLumunde boyle bir secenek Olmadiği icin Kodlari editlemek gerekiyor gerekLi editlemeyi yapamadiğim icin yardim etmenizi rica ediyorum

E-kart adresi.. TIKLAYIN

Burada buLunan Uyelik Bolümünü iptal etmek istiyorum..

Bir ihtimal kaldirma değilde php'deki uyelik ike burayada giris yapmak mumkunse bunu nasıl yaparım..
saygilarimla iyi calismalar..

puppet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun..

sorunun ne olduğunu daha açık yazarsan yadım olabilirim.. ama tam olarak anlamadım.. sorun üyeliği kaldırmaksa büyük ihtimalle her sayfanın başına session un başlatılıp başlatılmadığını kontrol eden bir php dosyası include edilmiştir.. onu kaldırman yeterli ana sayfadan da kadı ve şifre girişinisilersin..

sorun üyelik sistemi olsun ama ekart göndermek için üye olma şartı gerekmesin diyorsan da sadece sayfaların başındaki include(veya require "members.php") edilen satırı kaldırman gerekiyor..

bana sorarsanda site için en güzeli ana sayfada kullanılan üyeliğin ekart scriptindede istemesi.. yani site için iki farklı yerde iki farklı üyelik saçma olmaz mı ? ana sayfadaki üyeliği ekartta da arasın...

diğer taraflar gayet güzel çalışıyor :)

yinede halledemezsen burdan bana ulaşabilrisin.
[email protected]
(msn kullanıyorum)

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"tam olarak ne yapmak istediğinin bilgisini" ile "source"leri bana özel mesaj atarak gönderirsen, bende sana yardımcı olabilirim.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
puppet' Alıntı:
sorunun ne olduğunu daha açık yazarsan yadım olabilirim.. ama tam olarak anlamadım.. sorun üyeliği kaldırmaksa büyük ihtimalle her sayfanın başına session un başlatılıp başlatılmadığını kontrol eden bir php dosyası include edilmiştir.. onu kaldırman yeterli ana sayfadan da kadı ve şifre girişinisilersin..

sorun üyelik sistemi olsun ama ekart göndermek için üye olma şartı gerekmesin diyorsan da sadece sayfaların başındaki include(veya require "members.php") edilen satırı kaldırman gerekiyor..

bana sorarsanda site için en güzeli ana sayfada kullanılan üyeliğin ekart scriptindede istemesi.. yani site için iki farklı yerde iki farklı üyelik saçma olmaz mı ? ana sayfadaki üyeliği ekartta da arasın...

diğer taraflar gayet güzel çalışıyor :)

yinede halledemezsen burdan bana ulaşabilrisin.
[email protected]
(msn kullanıyorum)

Merhaba: Simdi zaten Ne soylemek istediğimi anlamissiniz.. Benim Amacim E-kart'taki Uyeliği tammen kaldirmak yani uye Olmadan e-kart gonderilsin... Problem bu Ama senin de soylediğinm gibi e-kart boLumunu Sitenin Anasayasindaki uyelik ile giris yaptirabilirsek bu daha guzel Olur bu Konuda pek bilgim yok eğer yardimci Olursaniz cok sevinirim.. Umarim Olayi daha ayrıntılı bir bicimde anlatabilmisimdir.. saygılarımla iyi calismalar

puppet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarıda anlatmıştım ama tekrar anlatayım

öncelikle session nınbaşlatılıp başlatılmadığını , yani üye girşinin yapılıp yapılmadığını kontrol eden bi dosya vardır (members.php , control.php...vs gibi..) ekart scriptinde onu bulman gerekiyor.. ekart scriptini oluşturan index dışında diğer .php sayfalarının başına eklenmiş olması lazım.. o satırı bulup silmen yeterli... ana sayfada login ekranı kaldırırsın olur biter.. kaldırmazsanda devam eder..
sadece site üyelerinin yararlanmasını istersen de az önce bahsettiğim kontrol scriptini ekart dosyalarının herbirine tek tek include etmek gerekiyor..
(include "members.php"; gibi) ama bu dosya portalın kontrol dosyası olması gerekiyor...

ne kadar açıklayıcı oldu bilmiyorum ama
kolay gelsin

Mehmet Uysal

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn:ım Umit[at]arkadasyeri[dot]com Buradan Ulasabilirsin yada sen verirsen bende ekleyebilirim saygilarımla iyi calismalar..

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin dizaynini degismissin cok tatli hos olmus umit tebrikler..
ama ekartlara tikliyorum ana sayfaya geri donuyor bussurude yazi yaziyor goremedim ekart sayfani

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5