İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hazır forumu işletecek Admin..

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hazır kurulu lisanslı Vbulletin forumum var.Genel içerikli.Fakat işlerimden dolayı özellikle hiç ilgilenemiyorum.Boş bir bina gibi fakat güzel bir bina.İlgilenildiğinde güzel bir yer olacaktır.Siteyi yönetebilecek en az 18 yaşında bir admin arıyorum.

ŞARTLAR ;

- En az 18 Yaşında olmak (Bay-Bayan farketmez),
- Sitenin tüm iç işleri ile ilgilenecek (teknik konular hariç) ve şu anda sitede yazılı olan kurallar dahilinde yönetecek,
- Siteye kısa sürede arkadaşlarını veya ekibini getirebilecek ve üye çekmek için çalışmalar yapacak,
- Siteyi aktif hale getirdiğinde reklam işleriyle ilgilenecek.

bir arkadaş arıyorum.Karşılığında ise tam 1 yıl boyunca sitenin tüm reklam gelirleri kendisine verilecektir.Şu anda reklam bulunmamaktadır.Siteyi aktif hale getirip reklam alımlarından sorumlu olacaktır.Ve tüm gelirler 1 yıl boyunca kendisine verilecektir.Aslında başta siteyi satmayı düşünmüştüm fakat 2 yıldır açık olan bir site,açıkçası kurulu düzeni bozmak istemiyorum.Fakat kendi işlerimden dolayı hiçbirşeyi ile ilgilenemiyorumda.Satmak istemediğim içinde böyle bir yol düşündüm.Lütfen ciddi ve özverili arkadaşlar başvursunlar.Kendisi şartları kabul ettiği anda ekibiyle birlikte siteye gelip başlayacaklardır.

Hiçbir şekilde maddi bir karşılık talep edilmeyecektir.Yukarıda yazılı şartlar geçerlidir.

Alex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam geliri değilde size tavsiyem bir kaç post işi verin forumda işini iyi yapan bir çok arkadaş bulacaksınızdır düzenli olarak anlaşın

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Reklam geliri değilde size tavsiyem bir kaç post işi verin forumda işini iyi yapan bir çok arkadaş bulacaksınızdır düzenli olarak anlaşın

Daha önce bir kaç kişi ile görüştüm ama yapacakları işe göre fazla para istediler.Anlaşamadık.Daha sonra bende vazgeçtim zaten o şekilde bi sistemden.Böyle bir şey denemek istiyorum kabul eden olursa.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5