İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hazır Win. 2003 Server - P IV - 1024 MB RAM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

TR1Servers

Misafir
Merhaba;
Hazır kurulu olmakta server
AMD 2800
1024 MB RAM
80 GB HDD
Plesk K.Paneli
Windows 2003 Server İşletim Sistemi

Aylık: 125 yTL

İletişim için PM Atmanız Yeterlidir.

V

vaiokids

Misafir
siten varla yok gibi referansın varmı yokmu belli degil ikinisi bu server neden bu kadar ucuz? gerekli açıklamaları yaparsan sevinirim...

T

TR1Servers

Misafir
Dedicated Müşterilerimizi Referans olaral vermiyoruz. diğer konulardada belirtmiştimki sitemiz tamanlamı ile bitmedi. server'ın bu kadar ucuz olmasının sebebi ise, 160 - 170$ verip zamanında bizde çok dolandırıldık. Biz acısını çektiğimiz için, en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz, anlatabildim mi ?

V

vaiokids

Misafir
güzel bi uygulama farkındayım ama yine yabancı forumlara falanda bakıyorum hiç bu kadar ucuza vereni forumlar tarihinde görmedim eger gerçekten dürüst birisi iseniz emin olun satış delisi olursunuz bu fiyatlarla bize biraz kanıt gerekli anlcagınız

T

TR1Servers

Misafir
Eğer isterseniz birkaç müşterimiz ile irtibata sokabiliriz sizi ?

T

TR1Servers

Misafir
şirketiz diye bir kelime kullanıldığını hatırlamıyorum. çanakkalede büro tutuldu işlemler devam ediyor, istanbuldada uygun bir büro aranmakta. Eğer yok yalan diyorsanız açık ev adreside verebilirim.

F

fenerli

Misafir
host satışı ile ilgili başlıklara şu ana kadar hiç yorum yapmamıştım, sitende de burada da amd ile intel işlemci ifadelerini karıştırmışsın (başlıkta p4, detayda amd işlemci) sitendeki fiyatlar normal ama bu verdiğin fiyatta anormallik var (90-95$) tabiki herkes istediği fiyata istediğini satar buna itiraz edemeyiz, domain kaydında 10 günlük, bu cesareti nasıl buluyorsunuz anlamıyorum, internet sanal ortam ama hizmetler de sanal olmamalı.(domain whois bilgilerinizde en ufak düzgün bir ifade yok)

T

TR1Servers

Misafir
evet domain kaydı 10 günlük ama 2 yıldır bu işi yapıyorum(z). iki yer birleştiğimizden dolayı, yeni rtak bir dmain almak zorunda kaldık haliyle..
"vaiokids" her zaman bekleriz.

T

TR1Servers

Misafir
Bakın efendim kimseyi zorlamıyoruz. Müşterilerimiz ile sizi irtibata geçiririz kendileri anlatırlar sizlere. Kolay Gelsin .!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
25 USD Windows ve 25 USD plesk olduguna gore 40 dolara o makinayi nasil aldiginizi bize de anlatir misiniz ucreti karsiliginda, hayir 5 senedir bu isi yapiyoruz gerizekali gibi cok daha fazla ucretler odemisiz yillar boyu, zararin neresinden donersek kardir.

T

TR1Servers

Misafir
siz bir datacenter ile aranızı nasıl tutuyorsunuz bilemicem arkadaşlar ve kaç yıldır çalışıyorsunuz onuda bilemicem artı olarak datacenter tanıdığınızmı onuda bilemicem. Anlatabildim mi? Kolay Gelsin.!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
datacenterlarla arami sicak tutamiyorum ben, WHT'te 850 kadar mesajim da yok, 3 senedir de bu isi yapmadim, 10 gun once bir domain register ettim bana biraz yardimci olmani ummustum hepsi bu. . GNAX'dan bir iki baglanti ayarlasan da ben de tanissaydim keske.Tesekkurler yine de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5