İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haziran ayı çekini alan var mı?

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, haziran ayı çekleri eline ulaşan varmı acaba? Bu arada şehir: Ankara

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal Posta ilen Cek alıyorsan en erken 2 Haftada Gelir Ama Ortalama 1 Ayı Rahat bulur Ama express ilen istemiş isen En Az 1 hafta icerisinde gelir Ortalama 3-4 gunde geliyor.

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normal posta ile alıyorum.Geçen ayın 26 sında ödenmiş ama bugün ayın 18 i olmasına rağmen hala gelmedi.Normalde 2-3 haftada geliyordu.

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba herkes eft'ye geçsin diyemi böyle yapıyorlar :)

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim arkadas Haziran cekini aldi ama eft olarak ayalarmıstı. Ama maalesef 15 Sini gectigi icin bir dahaki aya sarktı yani eft olarak bu ay gelicek insl. diger ayında Tr olarak eft belirledigi icin Cek geldi YTL olarak geldi buda 1 ay sonra alinacak..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Eft ler yalan mı oldu.
ayın 22 si ne gelen var ne giden.

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası ödemeyi dolar olarak alıp biriktirmek daha makul oluyor.Öbür türlü para hesaba yatıyor ve hemen harcıyorum.Dolar olarak alıncada bozdurmaya üşeniyorum ve para birikmiş oluyor.Herhangi bir fantezimde yok.Sadece çek olarak alanların çekleri eline ulaştımı onu sordum.Cevaplayacak olanlara teşekkür ederim.

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Standart posta yoluyla çek gelmediğine dair cuma günü google'a panelden mail gönderdim ama hala bir cevap yok.Ne zaman cevap gönderirler acaba.Başına daha önce böyle bir şey gelen var mı? :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5