İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haziran ayı express çeki hala alamadım

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haziran ayı express çeki hala alamadım. dhl yi aradım kaç kere isminiz kayıtlı değil diyorlar.. işte dün google hesabıma ödeme kısmında şu yazıyordu.

30.Haz.2005 Kazançlar... USD xxx,14
22.Tem.2005 Kurye Ücreti -USD 24,00
22.Tem.2005 Ödeme... -USD xxx,14
31.Tem.2005 Kazançlar... USD xxx,96
11.Ağu.2005 Kurye Ücreti İptal Edildi USD 24,00

benim gibi olanlar varmı? googleye mail attım cevapta gelmedi.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korşimento numarasını bilmiyorumki. DHL korşimento numarasını istiyor.. bide sordum korşimento numarası her ay değişiyomuş paketin seri numarası gibi bişeymiş yani..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok öyle birşey sabit girilen konşimentonun işi bitmediği sürece değişmez konşimento falan saçmalamsınlar eğer google sana konşimento verdiyse yani dhlde senin hesabı girdiyse o konşimento sana paket ulaşıcaya kadar sabittir..

Eğer öyle olmasa www.dhl.com.tr de online takip izleme olmazdı.. Ordakileri biraz üstüne git ondan sonra yardımcı olurlar sana ordaki kızların çoğu pek birşey bilmiyor.. Yaptığı tekşey konşimentoyu istemek ekrana yazmak ve okumak.. Teknik bilgi yok yani.. Biraz üstlerine git supervisorları görüşsün senle..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bana çek geldi hatta adamlar aradı evi geçende çeki Aras kargo ile gönderecez sorun olurmu dediler yok dedim. ertesi gün çek geldi Samsuna eve.bugün bende baktım ödeme geçmişine aynı yazılar bende de var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5