İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haziran Çekini Express ile Hala Alamayanlar ?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar,

Yazı, DHL ile alanlaradır.

Haziran çeklerinin 26.Tem.2005`te yollanmış gözükmesine rağmen hala alamayan var mı ? bugün ayın 1 i. iki çekimden biri geldi biri daha gelmedi. gelmeyen çekim yüksek meblağlıydı. DHL ile iletişime geçtim. Google çekime etiket basıp hazırlamış ama daha çıkış almamış. Hala Dublin`de bekliyormuş.

Aynı şekilde çekini hala alamayanlar var mı ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ankaraya da gelmedi henüz. bir çok kişi almadı forumda. %30 kesim aldı gerisi almadı yazılanlara bakılırsa.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
DHL i aradım tüm google gönderilerinin 27 sinde DUBLIN den işleme alındığını fakat eksik bir işlem olduğu için şu an çoğu kişiye ulaşmadığını söylediler. ve bugün google la irtibata geçip eksik işlemi tamamlamaya çalışacaklarını sölediler...

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee baska şehre gitmem gerek bu çekleri istesek gondermezler mi başka yere

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
voodoo,

çek Türkiye`ye geldiginde ya da su an yapiliyor mu bilmiyorum telefon aç dene. adres değişikliği yapabilirsin telefon ile.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e tamamda takip numarasi falan yazmiyor google bi tek çek payment number yaziyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya 4440040 nolu tefeon kitlendi sürekli muşgulde sinir oldum bazı cekler geliyor kimi gelmiyor nasıl bir hata ucaga koymayımı unuttular ne :) izmride ksk cekini aldı ben buca alamdım gecen ay ben erken almıştım bu ay gelemdi sinir ..

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
voodoo,

Adın soyadın ve adresinle takip numaranı alabilirsin müşteri hizmetlerinden.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5