İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hediye - SONY E55 MP3 ÇALAR 128 MB

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
guzel kampanya herkes argo sozluk ekleyecek sende bu arada icerik ekletmiş olcan sitene iyi ya guzel oda guzel:D

F

fenerli

Misafir
yaklaşık 3500 tane kayıtlı veri var esasında, bu şekilde herhangi bir sitede reklam vermekten daha ucuza mal olacağını düşündüğümüzden, süre bittikten sonra bizdeki kayıtlardan eklenmemiş olanları ekleyeceğiz. (3 tane argo kitabından seçilmiş yaklaşık 3500 veri hazır)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bu kampanyanı benim sitede yayınla istersen
katılımın yüksek olur bu sayede

F

fenerli

Misafir
buraya yazmadan önce ilk senin sitene yazacaktım ama benim evdeki bağlantıda bir sorun var galiba, sitene bir türlü giremedim görüntüleyemedim bile (.net miş bende .com la uğraştım :) )

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
kardeş kampanyana ilgi gösteriyorum...
kazanmaya yakınım
hediyelerden biri benim olacak görürsün :)

F

fenerli

Misafir
ibrahimkoknar' Alıntı:
kampanyanın güvenirlilik oranı nedir kardeş
katılımcıların güvenilirliği ile aynı, amaç daha fazla kişinin siteden haberdar olması olduğuna göre, tek bir e-mail adresini yazarak dünyanın dört bir yanından giriş yapılmasını istemiyoruz(içerik ekleyenin sabah istanbuldan, öğlen adanadan, akşam almanyadan eklemiş olması hoş değil, kısacası grup kurarak sömürme ihtimalini kimse düşünmesin)

- bu soruna cevap vermemin sebebi : seninde dediğin gibi sitene başlığı açtım, fakat bu kampanyadan haberimiz var şimdilik yayınlayamıyoruz mesajını almam ve açılan başlığın silinmesi.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimin ne kadar eklediğini öğrenemiyor muyuz? a şahsının b şahsının kaç tane eklediğini nereden öğrenebilirim. Öğreneyim ki ona göre yarışayım:D

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
fenerli' Alıntı:
katılımcıların güvenilirliği ile aynı, amaç daha fazla kişinin siteden haberdar olması olduğuna göre, tek bir e-mail adresini yazarak dünyanın dört bir yanından giriş yapılmasını istemiyoruz(içerik ekleyenin sabah istanbuldan, öğlen adanadan, akşam almanyadan eklemiş olması hoş değil, kısacası grup kurarak sömürme ihtimalini kimse düşünmesin)

- bu soruna cevap vermemin sebebi : seninde dediğin gibi sitene başlığı açtım, fakat bu kampanyadan haberimiz var şimdilik yayınlayamıyoruz mesajını almam ve açılan başlığın silinmesi.

moderatör olan arkadaşımız yapmış en kısa zamanda yayınlanacaktır...

F

fenerli

Misafir
hafta sonları güncelleme yapacağız tahminden çok argo girişi oldu sebebi ise internetteki bazı sitelerdeki bilgilerin birçok kişi tarafından copy/paste yapılması (kelime hataları bile aynı) ayıklamak zor oluyor, aynı argo ifadeyi girenlerde tarih ve zaman bilgisine göre önce olan kabul ediliyor, gece 01.00 den sonra günlük olarak dataları alıp düzenleme yapıyoruz. Güncelleme yapıldıkcada en yüksek giriş sayılarını sitede bulabileceksiniz.
Dün argo sözlük, sourtimes.org a (ekşi sözlük) eklendikten sonra 1 saatlik zaman içerisinde ziyaretçi akını oldu denilebilir, dolayısı ile dün ve bugün eklenen argo ifade sayısı çok yükseldi.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
fenerli' Alıntı:
hafta sonları güncelleme yapacağız tahminden çok argo girişi oldu sebebi ise internetteki bazı sitelerdeki bilgilerin birçok kişi tarafından copy/paste yapılması (kelime hataları bile aynı) ayıklamak zor oluyor, aynı argo ifadeyi girenlerde tarih ve zaman bilgisine göre önce olan kabul ediliyor, gece 01.00 den sonra günlük olarak dataları alıp düzenleme yapıyoruz. Güncelleme yapıldıkcada en yüksek giriş sayılarını sitede bulabileceksiniz.
Dün argo sözlük, sourtimes.org a (ekşi sözlük) eklendikten sonra 1 saatlik zaman içerisinde ziyaretçi akını oldu denilebilir, dolayısı ile dün ve bugün eklenen argo ifade sayısı çok yükseldi.

yarışma bitti ama kazananlar açıklanmadı
NEDEN ACABA ?
öğrenebilirmiyiz...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ibrahimkoknar' Alıntı:
yarışma bitti ama kazananlar açıklanmadı
NEDEN ACABA ?
öğrenebilirmiyiz...

16 gün oldu hala sonuçlandırmadın yarışma
yoksa bi 16 gün daha mı bekleyeceğiz
neyse canın saolsun ;)

F

fenerli

Misafir
ibrahimkoknar' Alıntı:
16 gün oldu hala sonuçlandırmadın yarışma
yoksa bi 16 gün daha mı bekleyeceğiz
neyse canın saolsun ;)

Birşeyleri ima etmeye çalışıyorsun ama gereken kişilere maillerinin gönderildiğini biliyorum, birşeylerin gecikmesinin sebebi o projenin sorumlusu iş harici sorunlarından dolayı bir süredir proje ile ilgilenemiyor. Bizde bir işlem yapamıyoruz, ayrıca size mail ulaşmamışsa bu da belli bir sayının altında giriş yaptığınız içindir, eğer siteye girip bakmışsanız girilmiş olan argo sözcük sayısınında uzun zamandır sabit kalmış olduğunu görürsünüz halbuki girilen gerçek miktar daha fazla.

İfadelerinize dikkat edin lütfen.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ifadelerimde bir gariplik yok
ama yine düzenlediğin kampanya için teşekkür ederim.
birde en yüksek argo yazan kişiyi söylerseniz sevinirim...

F

fenerli

Misafir
ibrahimkoknar' Alıntı:
ifadelerimde bir gariplik yok
ama yine düzenlediğin kampanya için teşekkür ederim.

En fazla argo yazanların kimler olduğunu ben bilmiyorum, sebebinide zaten bir önceki mesajımda yazdım, her projeyle tek tek ilgilenemiyorum. Çalışanlarla veya yapılan işlerle ilgili bir aksaklık veya şikayet olduğunda da muhakkak haberim olur.

neyse canın sağolsun yazıp birde göz kırpma sembolü koyarsanız tabiki bu ifadeden hoşlanmam.
göz kırpmak ifadesinin anlamınada bakabilirsiniz.
http://www.tdk.gov.tr/TDKSOZLUK/SOZBUL.ASP?kelime=g%F6z+k%FDrpmak&submit1=Ara

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim fikrim: En azından sitede kazan kişinin ve yedek kişinin isiimlerinin açıklanması gerekirdi. Ama ilgili kişinin sorunları olması bunu hafifleten bir olay.

Bu arada çok güzel bir proje, tebrik etme şansım olmamıştı.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
fenerli' Alıntı:
En fazla argo yazanların kimler olduğunu ben bilmiyorum, sebebinide zaten bir önceki mesajımda yazdım, her projeyle tek tek ilgilenemiyorum. Çalışanlarla veya yapılan işlerle ilgili bir aksaklık veya şikayet olduğunda da muhakkak haberim olur.

neyse canın sağolsun yazıp birde göz kırpma sembolü koyarsanız tabiki bu ifadeden hoşlanmam.
göz kırpmak ifadesinin anlamınada bakabilirsiniz.
http://www.tdk.gov.tr/TDKSOZLUK/SOZBUL.ASP?kelime=g%F6z+k%FDrpmak&submit1=Ara

siz hiç kimseye göz kırpmadınız galiba
neyse olan oldu
ben 200 civarı argo yazmıştım arkadaşım 500 civarı yazdı ama ikimizde kazanamadık
demek ki daha fazla yazanlar varmış :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5