İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Heeeey!!!

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayin bay-e formu kirletmek yada baska bisey degildir... olay buda degil... olay sadece cogu kisi istifa ettikten sonra silindi denilmesi ve bir cok sitede kisi yada kisiler icin küfürlü html ve htm acilmasi insanin zoruna gidiyor.. benim adima acilmadi böyle bi htm yada html ama sucsuz bir insana yapiliyorsa bu benimde zoruma gider arkadasim...

B

By-e

Misafir
okudum arkadasim o yuzdende mesaj atma geregi duydum turkiyede bedava host veren siteler sayilidir bu siteler arasinda cikolatanet te var irc sunucularda gecmis olaylari buraya yansitmaniz hos degil ayrica anet.com.tr gibi bi sirket tasarim yada sayfa calmis diyorsun ama ben o sayfada turkfun.com ait hic bise goremedim

O

OakLyn

Misafir
<HTML>
<HEAD>
<meta http-equiv="Content-Language" content="tr">

<TITLE>Anet - Oyun Merkezi</TITLE>
<META NAME="Author" CONTENT="Turkfun.com">
<BASE onmouseover="window.status='Turkfun.Com';return true">

Ben görebiliyorum. Sen?

Tamam siz bildiğiniz gibi bilmeye devam edin. Ben bildiğinin üzerine aksi iddia etmiyorum. Allah yolunuzu tekrar açık etsin.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aradiktan sonra binlerce bedava site veren yer olduğunu bulabilirsin bay-e

B

By-e

Misafir
simdi benim anladigim kadariyla sen anet.com.tr turkfun i calmis diyorsun turkfun i ben yaptim ama oda calindi diyorsun bu bir karalama degilde nedir.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
by-e sen kimsin? saka makada arkadasim burada biz uzlasmaya calisiyoruz sen ise cikolata diyip duruyorsun : )

O

OakLyn

Misafir
By-e bildiğin yoldan ilerlemeye devam et kardeş. Benim işim gücüm var. Çalmam gereken başka siteler var! Lütfen beni rahatsız etmeyin..

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse... sadece bekliyorum ve sabrediyorum.. diyecek baska bir kelime bulamiyorum...

O

OakLyn

Misafir
ShAgRatH' Alıntı:
IRC'de ßana ulaşamayan insanlar Forum'da çok mutlu olmuşlar onlara karşılık veriyorum diye sanırım.. Siz kendinize mutlu olun ben IRC'ime döneyim. Ayrıca çok reklam yapıyorsunuz ßu ßir ezikliktir. Usere ihtiyacınız varsa adam gibi söyleyebilirdiniz,

İyi Çalışmalar..

Yahu Ali.. var git yoluna.. Sana ulaşamamak ne demek? Kim oluyorsun? Bir gün kamera açtığında tüm gün boyunca "ben tipsiz miyim" diye soran ben miydim Allah aşkına konuş!! Kimsin de sana ulaşamayacam.

IRC'ine döneceksen dön de saçma sapan konuşma. Yeter artık konuşmlarınıza muhatap olmak istemiyorum çünkü bayağılaşıyorsunuz..

ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN.

K

KoS

Misafir
bitirin

Arkadaşlar dedikoducu karılar gibi tartışmayın burda

Burası iyinet.com abcd filan değil babanızın aldıgı kiraladıgı bir yerde hiç değil.

Kavganızı övgünüzü irc. de yapın Bu konu açılırken anet hakkında açıldı sizin aranızdaki sorunlar için açılmadı Herkes sonuçta bazı kişileri tanıyor burda hepimiz az çok birbirimizi tanıyoruz Herkes aklını başına alsın ve işine baksın kendinizi nedne küçük düşürmek istiyorsunuz yada eski kanka canciğer arkadaşlarınızı zevk mi alıyorsunuz Anlaşamadınız olmuş bitmiş herkesin yolu ayrıldı yeni yollardasınız bunu buraya taşımak hem ayıp hem hakkınız yok!..

Lütfen bu forumda tartışma kavga edeceginize birilerine yardımcı olabiliyorsanız olun olamıyorsanız kapı belli...

BÜYÜK ADAM OLMAYA GEREK YOK ADAM OLUN YETER!...

L

leamer

Misafir
sana katılıyorum KoS. Bir iş yerinden atılırken sildiğim cam benim emeğimdir diyip burada tartışma yatarmaya gerek yok bencede.

O

OakLyn

Misafir
lemaer yeter kardeşim. yazma daha. neyi biliyorsun da bu kadar savunuyorsun anlamıyorum. YETER!

L

leamer

Misafir
ortaya bir laf atıyorsun tartışma için sonradan neden tartışıyorsunuz diyorsun. Çok ilginç

B

By-e

Misafir
leamer sana katiliyorum OakLyn bence bu tur bi konu acip sonrada susun demek ne kadar mantikli

O

OakLyn

Misafir
Tartışmanın içine sen neden dahil oldun ben orayı anlayamadım. Konu hakkında ne biliyorsun da konuşuyorsun.

Tamam yani, ne biliyorsan da kendine sakla. Hayırlı akşamlar

L

leamer

Misafir
burası sonucda bir forum tartışmaya bir konu açıp da konuma yorum yapılmasınmı diyorsun, yoksa benim istediğim gibi yorum yapınmı diyorsun ?

O

OakLyn

Misafir
Tüm açıklanacaklar açıklanmıştır. CikolataNet'te idim. İsteğim üzerine ayrıldım. Ben oraya kalıcı site yapmadım. Ayrılırken siteleri çekmek düşüncesindeydim. Ayrılırken de sitelerimi sildim. Hosttan geri yükleme yaptılar aldılar siteyi. O siteye operlar yardımcı olmuştur evet ama yardım eden operların hepsi benimle beraber ayrıldılar bi kişi hariç. Bu bir kişinin emeği için de turkfun.com cikolata.net te kaldı. Ben çıkarken sadece chatservisi.com u hediye edip ayrılmıştım. Tüm loglar elimde lütfen uzatmayın konuyu. Açıklanabilir her şeyi açıkladım. başka sıkıntısı olan varsa msn den yazsın. [email protected] geniş açıklamayı oradan yapayım isteyen varsa.

Mynet ile çalışmak ile arasında dağlar kadar fark olduğunu, bunu ortaya atan arkadaşın bildiğini zannediyorum.

Ben ortaya bir konu sundum. Onu da arkadaşımın bana bildirmesi sayesinde öğrendim. Bu foruma görüşlerinizi sunduğunuz için teşekkür ederim. Saygılar. Hayırlı akşamlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi