İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Heeeey!!!

B

By-e

Misafir
OakLyn arkadasim bizimde anlatmak istedigimiz konu bu iste aranizda gecen sorunlari belki de bir zaman beraber is yaptiginiz insanlari ayrildiktan sonra karalamak ustteki mesajinda yine ayni seyi yapimissin o siteyi bu siteyi yapmisim sonra boyle olaylar oldu demissin sonucta burasi gunluk degil tartisma forumudur eger insanlarla sorunun varsa ya forumda tartismaya acip insanlara susun deme yada zamaninda arkadasim dedigin insanlar sucluda olsa karalama yapma. T.C. insani bu tur tartismalarda her zaman cevaba hazirdir unutma

S

SempatiX

Misafir
ShAgRatH' Alıntı:
Dün Irc.Cikolata.Net'e gelip "ßeni oper yapın" diye yalakalanıp "elimden geldiğimce tüm sitelerinizle uğraşırım diyen insan" ßugün silindi diye ßu site çalınmış diyor, ki o sitede en az 6 kişinin emeği geçmiştir. Senin ne yapmak istediğini anlıyorum o kadar büyük bi sunucudan silindiğin için zoruna gidiyor. Sana o sunucuda oper yazıldığı zaman giderken emeklerinide götürürsün diye bi anlaşma yapılmadı, Ama sana yinede giderken emeklerini verdik. Senin yaptığın eziklik istediğin yerde O site ßu site çalınmıştır diyebilirsin, Ne kadarda zoruna giderse gitsin SEN SILINDIN ! Artık uyan çok zoruna gidiyorsa gel bi kaç kanalda op yazayım :)

ShAgRatH dikaktini çekerim kardeş bende bu forumdayım ve benim neler yaşadığımı neler bildiğimi sende çok iyi biliyorsun ! Kimse OaKLyN nin hakkını inkar edemez , söylediklerinide. Ben gördüm mü ? Hayır görmedim aralarında geçenleri ! Nereden mi biliyorum ? Cikolata ilk açıldığında biz vardık orada ve kimin ne karekterlere sahip olduğunu çok iyi bilirim Bu arkadaşlar sanaldan tanıyorlar bunu söylüyorlar ben ise reelden tanıyorum ve biliyorum. ShAgRatH beni çok iyi tanıyorsun bir yanlışım varsa çık söyle burada. Sende herşeyi çok iyi biliyorsun Ali uzatmanın anlamı yok. Dediğim gibi bende bu forumdayım o yüzden savunmalarınızı burada yapmayın haksız siz çıkarsınız . Kimlerin o sunucuda eskiden kız nickiyle girdiğini user tutmak için, kimlerin parasını yemek için ne yaptığını ben ve dostlarım vede sen çok iyi biliyorsun. O yüzden başka bir yerde yapın savunmanızı yapacaksanız burada haksız olduğunuz her şekilde ispatlanır. Saygılar Eywallah.

H

hell-fire

Misafir
Herkesin ne oldugu ortada. Cikolata.Net'inde ne oldugu ortada. Bazilari orda para icin tutulu kalir... Bazilari ise calistirilmak icin. ShAgRatH,KraL gibileri orda amele gibi calistirilir. Sonrada silinir. Kimse sutten cikmis ak kasik degildir bunu unutmayin. ShAgRatH denilen sahis gecesini gunduzunu Cikolata.Net icin harciyor sonu ne olacak cok merak ediyorum Erdem bey bakalim ona ne vericek ? QJES Turk QUiSiF acaba senin sonun hangisine benzeyecek ShAgRatH ? Umarim yedigin kazzik cok acitmaz o tatli kicini. Ben tipsizmiyim bilmem ne cok duyduk bu duygu somurusunu... Neyse Kimin ne oldugu ortada Gun olur devran doner Sen kimin kucagina dusucen merak ediyorum... Saygilar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi