İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

heked 2 ! UCUZ MAL KÖTÜ MALDIR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

burak

Misafir
Senin kafa yapinda olanlar yuzunden Zagor, ileride Dunya zaten Turklerin coplugu olacak, herkes uzaya gittikten sonra.

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir takın programlarla Yapılan ufak tefek işlerden hayır gelmez buraya yaptığın bebekliklerini yazıcağına git kendini boğazdan at

Z

ZzagorR

Misafir
biriniz gidiyorsunuz biriniz geliyorsunuz
kendime ait programım var okey?
siz hala anlamadınız ben diyorum ki arkadaşlar
hosting firmaları daha yararlı hizmet sunmalı

mesela eğer isterseniz size bir kod veriyim
bununla iis serverlarınızı test edin.

unix sistemler içinde sitelerinizi yazın biz kontrol edelim.
veya yeni bir site açıcaksınız diyelim
bize hostu söyleyin biz test edelim sonrada alıp almamak size kalmış.
ben sadece güvenliğin Türk sitelerinde mükemmel olmasını istiyorum.
siz istemiyormusunuz?

T

tanerkunter

Misafir
Bu konuyu bir raslanti üzeri gördüm ve hemen üye olup birsey danismak istedim.

ZzAgorr arkadasim,ben bu islerde yeniyim,www.niobeweb.net sitesinden host alacagim,sizce bu firmanin hostu nasil??Bir yasakpara sitesi yaptiriyorum,iki dilde hazirlaniyor,hostumun mutlaka güvenli olmasi gerekli..

cevap verirsen sevinirim...

D

debiantr

Misafir
Bircok host firmasinin control panelinde aciklari vardir bunu zamanin da patchlemeseler boyle bir kac musvette siteleri alir sonra artislik patinaj yapar forumlarda hekerler vatana ihanetle yargilanmali bence taksimde idam edilmeli bir web masterin emegiyle oynanmamali bunlar gelecegimizi tehlikeye atiyorlar cunku

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zgr yazmayacaktım hala bu tür boş işlerle ilgili olarak bu formu dolduruyorsun.100 site degil 10000000 site çalsan da hiç kimseyi ilgilendirmez.
"Bana karsılı saygılı olun" demiş ve bir sürü site adresi vermişsin.
Sana göre saygı hırsızlık yapanlara gösterilecekse, sen bu ülkede hortumculuk yapan / milleti dolandıran kişileri baban gibi görüyor olmalısın. Hala anlamıyorum çalarak bir şeyler yaptıgınımı sanıyorsun. Sen degil alphostu yahoo yu heklesen sana diyecek tek lafım. Sıkıysa bir sürü insanın uğraşlarını ve emeklerini çalmadan kendin yapmayı dene. Çalışmadan bir şeyler yapmadan bunu anlaman imkansız. O insanların emekleri birgün elbet bir yolla senden çıkar.

// senin gibilerini interneten sürmek lazım

Ben ne alphostanım nede senin ele geçirdigin sitelerdenim.

ose2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

zagor ben senın hekledıgın sıtelerden bırındenım
tanısmak ısterım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi