İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

heker'lar, misyoner faaliyet gösteren sitelere toplu saldırı düzenlendi

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
heker'lar, misyoner faaliyet gösteren sitelere toplu saldırı düzenlendi

Misyoner faaliyet gösteren internet sitelerine toplu saldırı düzenlendi. Çok sayıda online kitap satış sitesi, forum ve hosting satış siteleri milliyetçi Türk hekerler tarafından çökertildi. Türk İntigam Tugayı ve Türk İstihbarat Takımı tarafından çökertilen bu sitelere Fatiha Suresi yüklendi.

Sanal alemde faaliyet gösteren "www.turkhiristiyanlar.org, www.kitabimukaddessatis.com, www.acikkapi.com, www.bogazicihosting.com, www.zirveyayincilik.com, www.yetsanpazarlama.com, www.turkeybiblemission.org" isimli siteler heklendi. Sitelerin giriş sayfasına, "İslam ruhumuzdur,Türk'lük bedenimiz bünyemiz, Okuyacak olursak kısaca şu künyemiz, Ana adımız Vatan Baba adımız Devlettir, Mazlum yunus olarak bilir bizi, Zalim yavuz olarak tanır, Gerek yok başka söze ülkücü derler bize." yazıldı.

hekerler tarafından site ilgililerine "İnsanlarımızın maddi manevi duygularını sömürmekten ve beyin yıkama operasyonunuzdan vazgeçin pis ellerinizi ülkemizden ve insanlarımızın üzerinden çekin. Bu sizlere ve uşakığını yaptığınız güçlere yürekleri çelikten bilekleri estergon demirinden milyonlarca Müslüman Türk Ülkücüsünün durdurulmaz emridir." mesajı verildi.

heklenen sitelerde misyonerlik tehlikesine değinilerek bu faaliyetlerin nasıl yapıldığı ve insanların nasıl kandırıldığı hakkında bilgiler verildi. Misyonerlik faaliyetlerinin etnik kökeni kaşıyarak, depremleri ve Kürtçeyi kullanarak yapıldığı üzerinde duruldu. Ayrıca bazı gazete haberleri kullanılarak misyonerlerin çalışma prensipleri hakkında bilgi verildi. [17:34:00]

http://www.zaman.com.tr/?bl=sondakika&alt=&trh=20060813&hn=329800

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında bu tür post'lar la istemedende olsa o insanların propagandalarını yapmış olmuyormusun ?
ilgi göstermemekte bir tür tepki degilmidir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ben, "Kurtlar Vadisi Irak" filmindeki Şeyh Abdurrahman Halis Kerkükî gibi "Onun kafirliği, zalimliği kendine. Onların metotlarını kullanıp Onlar gibi mi olmak istiyorsunuz." ve trextra gibi düşünüyorum "Eğitim şart."

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tit iyidir, lamer deiLdir.. şu sitede iLk kez bir heker ve/veya grubu için kötü yorum yapmıyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5