İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hekersafe nedir ne işe yarar?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar bu saçma sorumu mazur görün fakat istediğim detay olduğu için böyle bir topik açtım...alışveriş sitesi kurmayı planlıyorum...bir çok ayrıntı oturdu yerine ancak güvenlikle alakalı araştınma yaparken böyle bişi gördüm ve ne olduğuna dair ayrıntıları merak ettim...kullanan veya kullandıran varsa bilgi verirse sevinirim...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bir kaç sitede gördüm aynı soru benim de kafamda canlanmıştı:
anlama çabalarım sonrasında şu sonuca ulaştım:

hekersafe = Bir firma çıkmış siteleri her gün test ediyor (açıkları var mı diye bakıyor) ve bu sitede açık bulunamadı ise (hekerlara karşı) güvenli olduğunu belgeliyor. (siteleri test ediyor derken müşterisi olan siteleri test ediyor)

Bende oluşan sonuç buydu.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
hekerSafe sitene düzenli aralıklarla saldırılar düzenleyen (Sitene sistemine zarar vermeden) ve açığını buldukları vakit bak kardeşim burada burada açıkların var düzelt diyen bir firma..

Alışveris sitesi adresini PM alabilrmiyim ya da buraya da yazabilirisin .. Teşekkürler

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hekerSafe sitene düzenli aralıklarla saldırılar düzenleyen (Sitene sistemine zarar vermeden) ve açığını buldukları vakit bak kardeşim burada burada açıkların var düzelt diyen bir firma..

Alışveris sitesi adresini PM alabilrmiyim ya da buraya da yazabilirisin .. Teşekkürler

konuyla ilgili bir proje türkiyede şu an mevcut değil.bu yüzden domain ve iş ayrıntısı açıklamak istemiyorum...kusura bakma :(

arkadaşlar bende az çok çözdüm durumun ne olduğunu cevaplarınızdan...ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler ;)

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hekerSafe Arkadaşlarında dediği gibi sitemizi veya sunucumuzu bir heker mantığıyla tarayıp mevcut açıkları tespit edip sorunu nasıl çözebileceğimizi bizlere gösteren bir sistem. bende merak edip araştırmış hatta telefonlar türkiye şubeleriyle görüşmüştüm. yalnız istedikleri fiyat yıllık 2500 dolar desteği almaktan vazgeçmiştim :( Ama e-ticaret için bu paraya değer tabi.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hiçbir işe yaramaz, o sertifikalar içbir zaman gerekten açık kontrol etmez. Yabancılar o sertifikaları tanıdıkları için ziyaretciler dikkat ediyor ve sertfkalı siteden alış veriş yapabiliyor ama TR de SSL sertifikanın IE de hata vermemesi yeterli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5