İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hekle kazan

Y

ysdcwz

Misafir
aşağıdaki siteyi hekleyen heker'a 51 milyon değerinde orjinal galatsaray forması hediye edilecektir.

Site

www.tansas.com.tr

eğer iyi bir heker'ım diyorsanız kendinizi gösterin formayı siz alın.
eğer formayı ben ne yapim diyorsanız o zaman siz bilirsiniz.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu işi ne bir heker yapar nede bilgisayar monte edemeyen lamerler. yapacak birini bulsan da zaten o senin 51 milyonluk GS forman için yapmaz. yaparsada senin ücreti ödemeye gücün yetmez hatta senden istediği rakamı ancak rüyalarında görürsün....

Y

ysdcwz

Misafir
son olarak kullandığım renault laguna marka arabamı vermeyi uygun gördüm. ama tamamiyle hekledikten sonra renault laguna arabam onun olacak.
isterse bir sözleşme imzalarız www.tansas.com.tr adresi heklendikten sonra arabada hiçbir hakkım kalmayacağına dair.
son teklifim bu ...........

Y

ysdcwz

Misafir
çok kendine güvenen hekerler vardı hani nerdeler sesleri çıkmıyor değil mi
arabımızı vereceğiz diyoruz. hekerler çok zengin galiba

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ysdcwz

nickli

arkadaşın cep telefonu veya adresini veren arkadaşa helalinden bir helikopter. (en son kullandığım helikopsa marka bir helikopter)

bu kadar basit. önce 51 milyon a tansaşın sitesini hekleyin. ondan sonra renault marka otomobil.

yalnız kim olduğu belli değil, ilk mesajı da bu zımbırtık konuda.
aslında böylelerinin IP'sini admin kardeş bize söyliycek ondan sonra hek olayının inceliklerini kendilerine göstercez. bunu istiyolar.

sen kimsin kardeşim. tansaşla ne işin var. ne sorun yaşadın. git bunları tüketici şikayetlerinin tartışıldığı web sitelerinde belirt.
bu forumdaki insanlar webmaster diye hemen gidip oraya buraya mı saldıracak sandın.

ne idüğü bellisüz diyoruz biz sizin gibilere. başka yere kardeşim.

saygılar...

Y

ysdcwz

Misafir
asıl sen kimsin kardeşim

veriyorum işte renault marka otomobil veriyorum. varmı bi itirazın noterden sözleşme bile yaptırabilirim. sen benim kim olduğumu ne yapacaksın.

Y

ysdcwz

Misafir
sen benim kim olduğumu bilmiyorsun ama ben seni çok iyi tanıyorum.
fazla konuşma yoksa senin için iyi şeyler olmaz. kendine dikkat etmek zorunda kalırsın

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kim olduğunumu hahaha madem o kadar önemli birisin kin kendin hekle tansaşın sitesini araba verecekmiş

fazla dütleme buralarda sana uygun değil buralar git cehennem.com'a filan birazda orda rezil ol heheheh

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın ysdcwz,

beni acayip korkuttun.

arkadaşım sana çok samimi ve iyiniyetli bir kaç tavsiye vereyim:

DOKTORA GİT,
PSİKOLOĞA GİT,
HASTANEYE GİT,
CEHENNEME GİT...
..
..
STTR GİT,

Diğer arkadaşlara SAYGILAR.

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kanunsuz bir işi yaptırmak için yapılan bir sözleşme hukuken geçersizdir. tansas.com.tr heklendiği zaman ve bu bir şekilde araba alcam vercem diye sözleşmeye döküldü ise, sözleşmeyi yapan her iki tarafta ceza alır. ayrıca bu cezalar paraya çevrilemeyen bilişim suçlarına girerki, birde para cezası vardır.

şimdi tekrar düşün ysdcwz, senin sözüne kim inanır. hadi sözleşme yaptı, noter tasdikli olmayan sözleşmeler geçersizdir. noter tasdikli olursa daha kötü, ikiniz birlikte girersiniz içeri.

hade hade, bizim orda "degit kardeşim" diye bi laf vardır, ReferXchange ne güzel özetlemiş olayı;;

DOKTORA GİT,
PSİKOLOĞA GİT,
HASTANEYE GİT,
CEHENNEME GİT...

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olm ne diyo bu yaw böyle lvukları banlamak lazım insanın sinirlerini bozuyor.

kardeş sen bana adresi verde senle bi sözleşme yapalım hayatın boyunca unutamazsın sana bir imza atarım her aynaya bakışında beni hatırlarsın.

bence arkadaşların dediği hiçbiyere gitme. sen direk bana gel...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5