İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Helal Valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mssqlmysql

Misafir
Hakkında kötü yorumlar yapılan dolandırıcı denilen surkenthost (www.surkenthost.net ) webhosting.info bu günkü istatisklerine göre 461 domain host etmekte http://whois.webhosting.info/surkenthost.net bence bunlar türkiyedeki en büyük firmalar arasına çok yakında girerler manyak gibi bir hızla ilerliyorlar..Islerini düzgün yapıyorlar demek yoksa çok kısa sürede bence 461 host etmek kolay değil.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iyi güzel işlerini düzgün yapıyorlarsa ama bu kadarda reklam yeter artık.

H

Hetfield

Misafir
mssqlmysql' Alıntı:
Hakkında kötü yorumlar yapılan dolandırıcı denilen surkenthost (www.surkenthost.net ) webhosting.info bu günkü istatisklerine göre 461 domain host etmekte http://whois.webhosting.info/surkenthost.net bence bunlar türkiyedeki en büyük firmalar arasına çok yakında girerler manyak gibi bir hızla ilerliyorlar..Islerini düzgün yapıyorlar demek yoksa çok kısa sürede bence 461 host etmek kolay değil.

Giriş Tarihi: Aug 2005

M

mssqlmysql

Misafir
Diğer nickimi acıklamıyorum forumda herkes beni tanıyor o nickimle yazmayı istemedim ama haksızlık yapılıyor bu firmaya bunu anlatmak istiyorum yoksa babamın oğlu değil benide ilgilendirmez.

S

seven7

Misafir
vallahi yeter ya...ne utanmaz adamlarsiniz siz...bunalttiniz tadini kacirdiniz su forumun...!

H

Hetfield

Misafir
mssqlmysql' Alıntı:
Diğer nickimi acıklamıyorum forumda herkes beni tanıyor o nickimle yazmayı istemedim ama haksızlık yapılıyor bu firmaya bunu anlatmak istiyorum yoksa babamın oğlu değil benide ilgilendirmez.

Niye diğer nickinle yazmıyorsun peki?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sanirim en buyuk firmalar arasina girmeleri icin once kurduklari serverlarin ayarlarini baska bir hosting servis saglayicisina root sifrelerini vererek yapmalarini rica etmemeleri gerekiyor.

B

BEBEX

Misafir
Her yerde yeterince surkent şöle yapıor surkent böyle yapıor nedir bu ya

eğitim şart..

M

mssqlmysql

Misafir
Dostum Diğer nickimle bu firmayı çok karaladım ondan onunla yazmıyom.

A

AtaCan

Misafir
ya benim anlamadığım surkent niye kendi serverinde kendi sitesini barındırmıyor ?
ns3.hostingxcenter.com(70.84.123.186) ns4.hostingxcenter.com(70.84.123.189)
Bakıyoruz bu ip de hangi siteler barınıyor diye webabi.net gözümüze takılıyor http://whois.webhosting.info/70.84.123.186 , şimdi durun bi sn , surkent mi webabi yi barındırıyor yoksa webabi mi surkenti barındırıyor aklım karıştı ...

ya bide bu sayfa çok tanıdık geldi sanki aynı yazıları bir yerde okumuştum http://www.surkenthost.net/kb.php :D :D :D

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O 400 küsür site zaten hostingxcenter'da ya da ana dağıtıcıda barınan siteler, sürkent sadece reselller..
Eğer bu konuyu açan adam sürkentin sahibiyse yine ne kadar dolandırıcı olduğunu göstermiştir.
Benim host sitem netmira.com'u arayınca da 457 site çıkıyor. Halbuki o kadar site yok bende..

M

mssqlmysql

Misafir
Netmira.com' Alıntı:
O 400 küsür site zaten hostingxcenter'da ya da ana dağıtıcıda barınan siteler, sürkent sadece reselller..
Eğer bu konuyu açan adam sürkentin sahibiyse yine ne kadar dolandırıcı olduğunu göstermiştir.
Benim host sitem netmira.com'u arayınca da 457 site çıkıyor. Halbuki o kadar site yok bende..

Şuanda SurkentHost Sahibi Tarafından Bana Pm Atıldı. Konu Hakkında Kimse Yorum Yazmasın. Admin Akradaşlar Bu Tarafa Uğrarsanız konuyu kapatabilirsiniz.

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
AtaCan' Alıntı:
ya benim anlamadığım surkent niye kendi serverinde kendi sitesini barındırmıyor ?
ns3.hostingxcenter.com(70.84.123.186) ns4.hostingxcenter.com(70.84.123.189)
Bakıyoruz bu ip de hangi siteler barınıyor diye webabi.net gözümüze takılıyor http://whois.webhosting.info/70.84.123.186 , şimdi durun bi sn , surkent mi webabi yi barındırıyor yoksa webabi mi surkenti barındırıyor aklım karıştı ...

ya bide bu sayfa çok tanıdık geldi sanki aynı yazıları bir yerde okumuştum http://www.surkenthost.net/kb.php :D :D :D

atacan burda görmüş olmayasın www.iyinet.com.tr/sss.asp ....abi insan bari kendine uyarlar surkenthost aynısını kopyalamış uğraşmamış hiç

hem konu niye kapatılsın ki,herkes okusun kimin ne yaptığını görsün,haklı haksız çıksın ortaya...hosting şirketi kendi server ında barınmıyor olaya bak yaaa..Burası Türkiye herşey olabilir tabi...

S

seven7

Misafir
hadi kendi sirketinde barinmayi birak..bunlarin(bunlar dedim aslında tek kisi) teknik bilgisi sifir...sitesini bile baskasina kurduruyor...bende guluyorum sadece...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer bu konuyu surkent liler açtıysa hiç birşey demiyorum... Benim firmaya karşı hiçbir yorumum yok ancak; herkes bu firmaya açılan konulardan dolayı gıcık biliyorum. Geçen günlerde açılan yeter sukent konusunu okuduktan sonra bu da açıldıysa....

Forumda bir daha surkent lafı geçmesse bence firma için daha hayırlı olacak. Burada Türkiye'nin en iyi webmaster ları konuşuyor. Herkes alış veriş yaparken onlara soruyor...

Bu arada mssqlmysql daha yeni kayıt olmuşsun...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mssqlmysql' Alıntı:
Şuanda SurkentHost Sahibi Tarafından Bana Pm Atıldı. Konu Hakkında Kimse Yorum Yazmasın. Admin Akradaşlar Bu Tarafa Uğrarsanız konuyu kapatabilirsiniz.
Bu forumu oyuncak mı sandın?

E

elitlistcom

Misafir
kaç defa dedim

Arkadaşlar hata surkent te degil onun oyununa düşen sizlerde. Sizlere kaç defa dedim surkent ismiyle açılan başlıklara cevap yazmayın siz cevap yazdıkça o reklama devam edecek. Bir deneyin lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5