İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hell.com için 1 milyon dolar veren çıkmadı

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Cehennemi şimdilik kimse almadı, ya da en azından onun web sitesini... İnternette, Hell.com (Cehennem.com) adresi, alan adı (domain) yönetim şirketi Moniker.com’un Florida’da gerçekleştirdiği açık artırmada satılmak istenen yüzlerce internet adresinden biriydi.

Alan adının sahibi, siteye minimum 1 milyon dolar fiyat koydu. Ancak saks.com’un yıl başında yaklaşık 12 milyon dolara satılması Hell.com’a umut verse de sahibinin istediği parayı veren çıkmadı. Moniker.com’un bağlı olduğu pazarlama şirketi Seevast Corp.’un CEO’su Lance Podell, Reuters’a "Dünya hala yaşıyor ve iyi. Kimse şu anda cehenneme gitmek istemiyor" dedi. Moniker.com Hell.com’u "BAT Flli LLC" adlı bir grup adına satıyor. Alan adı 1995 yılında kayıt altına alındı. Kurucusu Kenneth Aronson, Hell.com’u Nisan 2000’de de açık artırmaya çıkarmış ve 8 milyon dolar fiyat istemişti. İnternet reklamlarındaki patlama aranan domain adlarının fiyatlarını artırdı. Hell.com’un satışa çıkarıldığı açık artırmada cameras.com 1.5 milyon dolar, sakseducation.com 120 bin dolar ve babies.net 26 bin dolara satıldı.

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Guzel bir korku icerikli konseptle hell.com iyi calisir ama okadar parayi hangi babayigit verecek.

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke önceden duysaydım alırdım hemen 1 milyon sakız parası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5